Анастасія Петрова стала лауреаткою І ступеня у міжнародному фестивалі-конкурсі мистецтв «Буду жити в Україні»

Нині як ніколи важливо підтримувати захисників, зокрема саме тих які, доки ви читаєте ці рядки, виборюють нашу волю і незалежність на гарячих східних напрямках. З цією метою у першій декаді травня у онлайн-формі з міста Харків відбувався Міжнародний багатожанровий фестиваль-конкурс мистецтв «Буду жити в Україні – 2022», у рамках якого проводився збір коштів на придбання гексакоптера. Задонатити можна було й без участі в конкурсі. 

керівниця вокальної студії університету «Golden Voice» Анастасія Петрова. Вона отримала звання лауреата І ступеня  у номінації «Авторська пісня. V категорія», диплом «За кращу авторську пісню» та подяку «За високу професійну майстерність та значний внесок у розвиток культури»
Анастасія Петрова стала лауреаткою І ступеня у міжнародному фестивалі-конкурсі

Серед інших у творчому благодійному змаганні приймала участь й фахівчиня соціально-гуманітарного відділу університету, керівниця вокальної студії університету «Golden Voice» Анастасія Петрова. Вона отримала звання лауреата І ступеня  у номінації «Авторська пісня. V категорія», диплом «За кращу авторську пісню» та подяку «За високу професійну майстерність та значний внесок у розвиток культури». Про це пише сайт університету.

Анастасія Петрова стала лауреаткою І ступеня у міжнародному фестивалі-конкурсі мистецтв «Буду жити в Україні»
звання лауреата І ступеня  у номінації «Авторська пісня отримала Анастасія Петрова

Повідомляється, що прийом заявок у номінаціях «вокал», «інструментальне мистецтво», «хореографія» та «оригінальний жанр» тривав до 15 травня 2022 року, а оголошення результатів відбулося в прямому ефірі минулої суботи. Серед його організаторів було Міністерство культури та інформаційної політики України; Харківська державна академія культури та Благодійний фонд підтримки талановитих дітей та молоді «Жар-Птиця». У фестивалі-конкурсі могли приймати участь солісти і творчі колективи учбових закладів, Палаців культури, Центрів дитячо-юнацької творчості, студій з різних регіонів України та з інших країн, а також професійні виконавці. Виступи учасників оцінювало професійне міжнародне журі з України, Німеччини, Японії, США, Азербайджану, Грузії та Ізраїлю.

«З початку війни я дуже болісно переживала кожну новину, тому почала виражати це все в творчості. Спочатку це були вірші чи просто тексти про наболіле, але згодом з’явилися пісні. Потім я написала знайомому DJ Tom Chaney та попросила надіслати кілька треків, аби покласти слова на музику. Так і з’явилася моя перша пісня, яку згодом ми запишемо і публічно зарелізимо.

Після запрошення долучитися до конкурсу у мене навіть не було вагання чи приймати в ньому участь, але постало питання, що саме виконати?! Був вибір різних напрямків та жанрів, з великими сумнівами вирішила виконати свою авторську композицію не особливо очікуючи перемоги. Справа в тому, що моя пісня «Ой не ходи Ванько та й на Україну» є дещо специфічною. Перемогою та відзнаками була приємно вражена. Маю бажання та натхнення і далі розвивати свій творчий потенціал» – розповіла Анастасія.

ProSlav приєднується до вітань Анастасії та бажає їй натхнення і подальших перемог!

Exit mobile version