Бойові втрати противника та оперативна аналітика подій щодо російського вторгнення на 12 серпня 2022

Триває 170 доба боротьби українського народу проти повномасштабного вторгнення з боку росії. Наші захисники надійно тримають свої позиції на всій лінії фронту й відбивають атаки ворога.

Бойові втрати противника та оперативна аналітика подій щодо російського вторгнення на 12 серпня 2022

БОЙОВІ ДІЇ

Очевидці повідомили про масштабну пожежу на складі окупантів, розташованому на території пивзаводу в Донецьку. Ще один великий склад боєприпасів ворога згорів у Волновасі. 

Крім того, протягом минулої доби був зафіксований потужний вибух в окупованому Мелітополі, у захопленій будівлі сервісного центру МВС. Після детонації почалася пожежа. 

Загальні бойові втрати противника з 24.02 по 12.08 орієнтовно склали:

Найбільших втрат противник зазнав на Донецькому напрямку.

Особовий склад противника деморалізований. Через великі санітарні й безповоротні втрати продовжуються заходи з примусової мобілізації на тимчасово окупованих територіях Луганської області.

За неофіційними даними, на аеродромі могли бути знищені або пошкоджені: 

Тим часом міністерство оборони рф продовжує наполягати, що у них «потєрь нєт», а в Саках жоден літак не постраждав. 

Про це заявив міністр оборони Олексій Резніков. За його словами, через глобальну кризу у світі деякі політики “мріятимуть» посадити Україну і рф за стіл переговорів.

«Тому ми маємо з вами максимально бути у виграшній позиції завдяки відповідним рішенням, діям Збройних сил, продовженню озброєння від партнерів та вірі в те, що Збройні сили України, весь сектор безпеки та оборони здатні перемогти. Я цілком вірю, що це реальний план».

СИТУАЦІЯ В УКРАЇНІ:

Українська влада докладає максимум зусиль для захисту інтересів наших громадян у рф. Допомоги потребують сотні тисяч українців, які були незаконно вивезені із тимчасово захоплених російською армією українських міст та сіл, зокрема діти, також багато наших громадян опинилися на російській території без документів.  

За попередніми прогнозами влади, до 500 тис. людей перемістяться зі східних та південних регіонів. Усі мають готуватися до зими, яка буде найскладнішою за всю історію існування української держави.

Наразі Кабмін моніторить ситуацію, яка погіршується в окремих регіонах.

Не виключено, що ворог спрямує свої атаки теплоцентралі та об’єкти критичної інфраструктури. Не всі з них вдасться відремонтувати. Тому влада заздалегідь просить людей подбати про свою безпеку.

Водночас держава також прораховує всі сценарії, готова до евакуації та гарантує допомогу й підтримку своїм громадянам. Зокрема, всі люди, які зараз евакуюються із Донеччини, забезпечені транспортом, їм надається уся допомога, включно з оформленням необхідних документів та медичним супроводом. 

Кабінет Міністрів повністю координує та контролює цей процес.

В українському Маріуполі люди отримували регулярну й високу зарплату за свою роботу на благо міста, а тепер окупаційна влада фактично змушує працювати безкоштовно. Люди намагаються чинити опір цьому.

Крім цього, в місті почалися «внутрішні розборки» серед колаборантів через корупцію.

Зрадники розкрадають російські гроші, які надходять до Маріуполя, також зникає частина гуманітарної допомоги. Продуктові набори, які мають видавати людям безкоштовно, розпродають у своїх магазинах з високою націнкою у 200-300%. Таким чином колаборанти збагачуються на трагедії маріупольців.

СИТУАЦІЯ В РОСІЇ:

За підсумками липня бюджет зафіксував серйозний провал надходжень за всіма ключовими податками, загальні доходи скоротилися на 26%.

Збори сировинної ренти просіли на 22% у річному вираженні, до 771 млрд рублів. Експорт «Газпрому» впав до рівнів початку 1980-х років, тому за підсумками місяця бюджет зібрав лише 57,3 млрд рублів експортного мита на газ (у червні це було 217,4 млрд рублів).

Також «обвалилися» збори з несировинного сектора економіки. На 40% нижче, ніж роком раніше, виявились надходження ПДВ.

Збори акцизів упали на 26%, до 62 млрд рублів; податку на прибуток – на 32%, до 129 млрд рублів. 

Аналітики констатують, що за підсумками місяця у скарбниці утворився дефіцит на 892 млрд рублів, що дорівнює 33% місячного бюджету.

У цих умовах у влади залишається чи не єдиний перевірений часом рецепт – девальвація рубля.

МІЖНАРОДНА ПІДТРИМКА

Міністр оборони Великої Британії Бен Воллес наголосив, що ця високоточна зброя вже допомагає Україні націлюватися на російські постачання боєприпасів і командні центри.

Також він сказав, що Британія «дуже задоволена» тим, як Україна використовує ракетні установки, а українські сили показали, що вони набагато краще розрізняють, які цілі вражати, щоб у них швидко не закінчилися боєприпаси. 

Воллес зазначив, що нові реактивні системи є частиною переходу України від використання старої зброї радянської епохи до сучаснішої зброї НАТО.

Таким чином загальна допомога, яку Данія надала Україні з початку війни, становитиме близько 417 млн доларів.

Більше половини грошей буде витрачено на закупівлю зброї та підтримку виробництва озброєння. Решту витратять на постачання данської зброї та військової техніки, а також на підготовку українських військових.

Загалом із березня Швейцарія надіслала в Україну вже 5,3 тисячі тонн гуманітарної допомоги.

Допомога включає 180 машин швидкої допомоги, 125 пожежних автомобілів, 300 електрогенераторів, 35 одиниць важкої техніки та 4 понтонні мости. Оціночна вартість всієї операції наразі перевищує 425 мільйонів євро.

Для підтримки цієї місії в Польщі, Румунії та Словаччині створено логістичні центри, звідки допомога надходить безпосередньо в Україну.

Exit mobile version