Бойові втрати противника та оперативна аналітика подій щодо російського вторгнення на 2 серпня 2022

Триває 160 доба героїчної оборони України від повномасштабного вторгнення рф. 

Наші воїни впевнено тримають усю лінію фронту, не даючи можливості окупантам просуватися вперед. На багатьох напрямках усі атакувальні дії загарбників жорстко зупиняються. Росіяни зазнають значних втрат і відступають на вихідні позиції. 

Бойові втрати противника та оперативна аналітика подій щодо російського вторгнення на 2 серпня 2022

БОЙОВІ ДІЇ

Як повідомило ОК «Південь», українська авіація завдала два удари по ворожих опорних пунктах у районах Олександрівки та Благодатного на Херсонщині, а ракетно-артилерійські підрозділи атакували ворожі станції радіоелектронної боротьби в районі Біляєвки.

Крім того, отримано підтвердження влучання по ешелону з військовою технікою, боєприпасами й живою силою в районі залізничної станції Брилевка. 

Як повідомили в Херсонській обласній військовій адміністрації, в області вже деокуповано 46 населених пунктів на півночі та на півдні, на кордоні з Миколаївською областю. Водночас людей закликають евакуюватися із зони бойових дій до безпечніших регіонів, поки область повністю не буде звільнена.

Загальні бойові втрати противника з 24.02 по 02.08 орієнтовно склали:

Найбільших втрат противник зазнав на Бахмутському та Криворізькому напрямках.

СИТУАЦІЯ В УКРАЇНІ:

За результатами опитування КМІС, абсолютна більшість українців (79%) вважають, що між Україною і росією мають бути закриті кордони з візами та митницями.

Лише 11% вважають, що обидві країни мають бути незалежними, але дружніми державами з відкритими кордонами без віз і митниць. 

Соціологи вважають, що такі дані свідчать про остаточне прощання українців із російською імперією.

У портах Одеси ще 16 суден чекають на свою чергу. Це ті кораблі, що були заблоковані з початку повномасштабного вторгнення росії. Паралельно Україна отримує заявки на прибуття нових суден для завантаження агропродукцією.

За попередній місяць до бюджету надійшло на 61,9% коштів більше, ніж у аналогічний період минулого року.

Як повідомив голова правління НЕК «Укренерго» Володимир Кудрицький, оператор енергосистеми усього за місяць енергетичного безвізу є ЄС заробив від експорту електроенергії понад 700 мільйонів гривень доходу. Це ті кошти, які «Укренерго» може направити учасникам ринку, щоб усі електростанції могли профінансувати підготовку до зими.

Інформація, розміщена на державному порталі, – це наочне свідчення геноциду українських дітей та злочинів проти людяності, які армія росії щодня здійснює проти українського народу.

СИТУАЦІЯ В РОСІЇ:

Прості росіяни все більше схиляються до думки, що держава вкотре їх пограбувала і свої валютні заощадження вони вже ніколи не побачать.

МІЖНАРОДНА ПІДТРИМКА

Тепер будь-яка іноземна компанія, яка бажає придбати нерухомість у Великій Британії, повинна буде вказати свого бенефіціарного власника та надати перевірену інформацію до Реєстраційної палати.

Ті іноземні організації, які вже володіють землею в країні, яка підлягає дії закону, матимуть шість місяців, щоб зареєструвати своїх бенефіціарних власників або керівників.

Хоча це прямо і не зазначається, але мета Реєстру – боротьба із засиллям російських «брудних грошей» у Великій Британії, який дозволяв російським олігархам приховувати власні статки.

Як повідомили в Міністерстві цифрової трансформації, за три місяці роботи платформи вдалося залучити понад 161 млн доларів.

«На підтримку України донатять від США, Німеччини, Франції, Великої Британії, Канади, Австралії, Швеції, Швейцарії, Ірландії до Антигуа та Барбуди, Анґільї, Нікарагуа, Гондурасу, Кот-д’Івуару, Ніуе. Це яскравий приклад, як завдяки цифровим технологіям люди в будь-якому куточку світу можуть зробити свій внесок для перемоги над злом». 

Exit mobile version