Бойові втрати противника та оперативна аналітика подій щодо російського вторгнення на 27 серпня 2022

Держава-агресор, держава-мародер, держава-терорист ось уже 185 днів поспіль веде повномасштабну війну проти України. Росіяни намагаються захопити нашу землю, знищити нашу державу, знищити весь український народ. 

Бойові втрати противника та оперативна аналітика подій щодо російського вторгнення на 27 серпня 2022

Усі плани загарбника руйнує героїчний опір українців, які не здаються, зустрічають окупантів не квітами, а кулями, гранатами й ракетами. Наші захисники нищать росіян на землі, у повітрі й на воді. Своєю мужністю та військовою майстерністю українські воїни нівелюють перевагу ворога в техніці та боєприпасах. 

БОЙОВІ ДІЇ

ЗСУ точними ударами продовжують демілітаризацію ворожих баз і важливих об’єктів

Були знищені бази в Чорнобаївці біля Херсона, у Кадіївці в Луганській області та в Чернігівці Запорізької області.

На півдні авіація ЗСУ вдарила по районах зосередження ворожих підрозділів та складу боєприпасів в Архангельському й Бурханівці, а також по засобах ППО ворога в Херсоні та Нововоскресенському.

Також учора були завдані влучні удари по Дар᾽ївському мосту через Інгулець, по Антонівському мосту й мосту біля Новокаховської ГЕС.  

Найскладнішою залишається ситуація в Донецькій області, де загарбники намагаються відновити наступ на Слов’янському напрямку. Після жорсткої відповіді з боку ЗСУ ворог відступив. 

На Бахмутському та Авдіївському напрямках ворог намагався вести штурмові дії, але отримав відсіч і відійшов.

агальні бойові втрати противника з 24.02 по 27.08 орієнтовно склали:

Найбільші втрати противника минулої доби були зафіксовані на Донецькому напрямку. 

Уся цивільна медична інфраструктура в таких містах, як Джанкой, Армянськ, Сімферополь, Севастополь використовується для обслуговування російських військових. 

Люди незадоволені тим, що Крим використовується як військова база та плацдарм для наступу. Мирне населення в цих умовах не може отримати якісні медичні послуги.

«Дуже ймовірно, що Шойгу і президент путін звільнили щонайменше шістьох генералів через те, що вони повільно просувались уперед».

Як пише видання Business Insider із посиланням на секретний звіт НАТО, який є у розпорядженні журналістів, окупанти вже перекинули десять своїх винищувачів із Криму назад на територію РФ – це шість винищувачів Су-35С та чотири перехоплювачі МіГ-31БМ.

Крім того, росія збільшила кількість своїх тактичних зенітно-ракетних комплексів на окупованому півострові.

Як заявив керівник Луганської ОВА Сергій Гайдай, завдяки ефективній роботі українського підпілля на Луганщині найближчим часом окупанти не будуть проводити псевдореферендум.

Партизани значно активізувалися останнім часом, і завдяки їм ЗСУ влучно знищують російські склади та бази.

«Через це в окупантів навіть немає варіантів де зберігати бюлетені, щоб вони не перетворились на попіл».

ЗСУ зараз мають на озброєнні понад два десятки реактивних систем залпового вогню HIMARS, M270 та MARS. Усі вони неушкоджені та працюють.

«20+ українських HIMARS, M270 та MARS. Усі працюють. А 50+ російських складів зі зброєю та амуніцією вийшли з гри».

Найбільшу кількість біженців евакуйовано до Дніпропетровської, Кіровоградської, Львівської, Хмельницької, Вінницької, Тернопільської та Київської областей.

За словами віцепрем’єра, міністра з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій Ірини Верещук, обов’язкову евакуацію планують оголосити на частині територій Харківської, Запорізької та Миколаївської областей.

Під час обов’язкової евакуації держава безкоштовно забезпечує транспортування, проживання, харчування та медичні послуги. Усе, щоб пережити зиму, буде надано безкоштовно.

СИТУАЦІЯ В УКРАЇНІ:

«Митний безвіз» — це швидше переміщення товарів між країнами Європейського регіону, менше бюрократії на самій митниці, менше можливостей для зловживань, обмін даними з сусідніми митницями фактично в режимі реального часу. 

«Митний безвіз» – це один із ключових напрямків побудови в Україні зручної та прозорої митниці. 

Підписання угоди стане вже четвертим «безвізом» за цей рік: після енергетичного в березні, транспортного й економічного. 

Наша держава попри серйозні проблеми й війну продовжує рухатися в напрямку євроінтеграції. В уряді впевнені, що Україна буде готова до членства в ЄС вже у 2024 році.

«У День нашої Незалежності, диктатор Лукашенко привітав Україну і побажав мирного неба… А в «подарунок» із Білорусі по Україні знову були випущені ракети. Бажаємо Лукашенку такого ж мирного неба… і возз’єднання з його добрими друзями Хусейном і Каддафі».

Як зазначають експерти, своїми словами Лукашенко фактично визнав провал планів росіян в Україні та спроби путіна знищити нашу незалежність. 

Раніше білоруський диктатор заявляв, що за 3-4 дні війська рф та Білорусі зможуть захопити Україну, а українські воїни відразу здадуться в полон.

Тепер же, коли Сили оборони України перетворили на добриво більше ворожих солдатів, ніж налічує білоруська армія, Лукашенко почав «давати задню». 

Як повідомила радниця міністра енергетики Лана Зеркаль, зараз росіяни підвищують ставки через візит місії МАГАТЕ. Незважаючи на те, що росіяни погодилися, що місія буде заїжджати через територію України, вони штучно створюють такі умови, щоби місія не доїхала до об’єкта. 

Зеркаль наголосила, що підключення станції до росії через окупований Крим чи іншим шляхом наразі неможливе. 

Головна мета місії МАГАТЕ – контролювання ситуації на станції та вжиття заходів для убезпечення світу від можливої катастрофи.

Зокрема, пшениці намолотили 18,8 млн тонн (із 98% засіяних площ), ячменю – 5,5 млн тонн (99% площ), гороху – понад 246 тисячу тонн (98%), ріпаку – 3,1 млн тонни (99%). 

Найвища урожайність зернових та зернобобових культур в аграріїв Хмельниччини. Понад 2 млн тонн намолотили на Дніпропетровщині, Кіровоградщині та Одещині.

Зараз влада докладає максимум зусиль, щоби гарантувати продовольчу безпеку нашої держави. Урядовці вже неодноразово наголошували, що попри війну дефіциту продовольства в Україні не буде. 

На Житомирщині повністю відновлено понад 600 об’єктів. Зокрема, 44 багатоповерхівки, 470 приватних будинків, 21 школу, 10 садків, 3 заклади вищої освіти, 13 адміністративних будівель, 10 закладів охорони здоров’я, 8 закладів культури та 4 об’єкти ЖКГ.

У Сумській області, попри постійні російські обстріли й бомбардування, відновлено понад 440 об’єктів критичної інфраструктури, житлової забудови та адміністративних будівель.

У Чернігівській області відновлено 272 багатоповерхівки, 635 приватних будинків, 30 садків, 28 шкіл, 19 закладів охорони здоров’я, 6 об’єктів ЖКГ, один заклад вищої освіти та одну адміністративну будівлю.

СИТУАЦІЯ В РОСІЇ:

61% росіян в’їхали до ЄС через Фінляндію та Естонію. Решта потрапила до Євросоюзу через Литву, Латвію і Польщу.

Вогонь охопив 117 локацій. Найбільша пожежа – в Якутії. Там у полум’ї – 75 тисяч га.

Російське МНС скаржиться, що для боротьби з пожежами не вистачає техніки. Також у відомстві заявили про «підпали». 

Водночас пропагандистські ЗМІ повідомляють, що на одному з найбільш критичних напрямків вогонь нібито вдалося стримати – біля Рязані. Однак загасити пожежі повністю не вдається.

Як зазначають російські експерти, «Газпром» протягом місяця знищує палива на близько 300 млн дол. (18 млрд рублів). Ця сума дорівнює середньомісячному бюджету великого російського регіону, такого як, наприклад, Пермський край (19 млрд. рублів на місяць). А для бідних суб’єктів спалений «Газпромом» газ коштує майже як річний бюджет (Єврейська автономна область – 19,6 млрд рублів).

Компанія скорочує весь персонал у росії. 

За підсумками минулого року Dell посіла перше місце з постачання серверів до росії з часткою 21%. Вихід корпорації з російського ринку вдарить абсолютно по всіх компаніях у технологічних сферах, оскільки обладнання Dell відповідає за зберігання, обробку та передачу даних.

МІЖНАРОДНА ПІДТРИМКА

Зокрема, йдеться про закупку обладнання для надання першої допомоги (включно з аптечками) для ЗСУ та зимовий одяг або інші матеріали, такі як окуляри нічного бачення чи фармацевтичні препарати.

У державних тендерах зможуть брати участь бельгійські компанії.

Крім 37 дронів, із яких 10 компанія зробить безплатно, Литва купить два комплекти з усіма необхідними аксесуарами.

Бойові дрони Warmate легко транспортабельні, вони важать близько 5,7 кг і можуть відлітати на відстані до 30 км зі швидкістю 150 км/год. Їх можна підготувати до виконання завдань менш ніж за 5 хвилин. При цьому безпілотники можуть нести вибухівку, знищувати танки чи навіть командні пункти.

Зазначається, що в Чехії, Литві, Латвії, Албанії, Норвегії та Канаді українські назви отримали вулиці та площі, на яких розташовані дипломатичні установи Росії.

«Ми знову діємо спільно з ЄС, щоб запровадити санкції проти росії, щоб зберегти тиск на російський уряд та перелічених членів російської еліти. Ці санкції — необхідна відповідь на жорстокий та неспровокований напад росії на Україну», – заявила міністр закордонних справ Норвегії.

Санкції передбачають, зокрема, заборону на купівлю, імпорт чи передачу, прямо чи опосередковано, золота, якщо воно походить із рф.

Exit mobile version