Бойові втрати противника та оперативна аналітика подій щодо російського вторгнення на 3 серпня 2022

Триває 161 доба протистояння українського народу повномасштабній збройній агресії з боку росії. Наші захисники успішно «демілітаризують» ворога та його техніку на всіх напрямках.

Бойові втрати противника та оперативна аналітика подій щодо російського вторгнення на 3 серпня 2022

БОЙОВІ ДІЇ

Протягом минулої доби ЗСУ успішно «демілітаризували» 4 ворожі склади з боєкомплектом та одну військову базу. Зокрема, знищення відбулося в таких локаціях:

Загальні бойові втрати противника з 24.02 по 03.08 орієнтовно склали:

Найбільших втрат противник зазнав на Бахмутському та Донецькому напрямках.

Кожна втрата має фото чи відеопідтвердження заявили за відкритими даними.

Майже 3200 одиниць російської техніки знищені, ще 1400 – захоплені українською стороною.

Зокрема, мова йде про 916 танків (556 з них було знищено, 277 захоплено), 506 бойових броньованих машин (334 знищено, 131 захоплено) та 987 бойових машин піхоти (644 знищено, 254 захоплено).

При цьому непідтверджені втрати традиційно значно більші. 

На Краматорському, Бахмутському, Авдіївському напрямках ворог намагався організувати атаки, але із втратами змушений був відійти. 

Противник продовжує зазнавати втрат у живій силі та техніці. Серед російських окупантів фіксується збільшення фактів зловживання алкоголем, як наслідок – непокора офіцерському складу та міжетнічні конфлікти.

СИТУАЦІЯ В УКРАЇНІ:

«Ця програма передбачає допомогу органам влади, суспільству… Ми маємо відреагувати на підвищення ризиків для цивільного населення внаслідок війни за рахунок протидії різноманітним збройним заходам, боротьби з мінами чи нейтралізації впливу війни на жінок та дітей», – повідомила генсек організації Хельга Шмід.

За словами Рау, ОБСЄ рішуче налаштована залишатися на місцях і надавати підтримку Україні на шляху до «подолання величезної кількості викликів та у допомозі з післявоєнним відновленням».

Він також наголосив, що присутність ОБСЄ в Україні продовжуватиметься без згоди рф.

Через цей додаток користувачі тепер отримуватимуть сповіщення про початок та завершення 5 типів тривог:

Для кожного типу тривоги програмісти створили унікальні сповіщення. Крім звукових сигналів, застосунок надсилає текстові повідомлення з рекомендаціями дій, залежно від виду загрози. 

СИТУАЦІЯ В РОСІЇ:

Як повідомляє Bloomberg, у липні видобуток склав 24 млрд кубометрів, що на 36% нижче, ніж роком раніше. Спад розпочався навесні із зупинкою трубопроводу «Ямал-Європа» та відключенням постачань країнам, які відмовилися платити за схемою «у рублях». Зараз падіння посилюється щомісяця: у квітні воно склало 10%, у травні – 14%, у червні – 30 %.

Власник найбільших у світі запасів газу, які станом на 2020 рік оцінювалися в 9 трлн доларів, «Газпром» закриває свердловини на родовищах, сировину з яких зараз ніхто не хоче купувати.

МІЖНАРОДНА ПІДТРИМКА

За інформацією американських ЗМІ, допомога включає 75 тис. боєприпасів для артилерії та додаткові ракети для артилерійських систем HIMARS.

«Ці кошти допоможуть Україні задовольнити свої нагальні фінансові потреби після неспровокованої та невиправданої агресії з боку росії. Мільярд євро зміцнить Україну на вирішальному етапі», – зазначила голова Європейської комісії Урсула фон дер Ляєн.

Exit mobile version