Боксер з Переяслава виступив у складі обласної команди на Чемпіонаті України

З 5 по 12 листопада у селі Бояни, Чернівецької області відбувався Чемпіонат України з боксу. У складі команди Київської області виступав спортсмен з Переяславської ДЮСШ, передає Proslav.

У змаганнях взяли участь 295 спортсменів з усіє України. Переяславець Гліб Смірнов виступав з обласну команду у ваговій категорії 80 кг й показав високий результат.

«Боксер виступав у ваговій категорії 80 кг і показав високий результат. Вітаємо спортсмена та його тренера Смірнова Олександра з високим результатом та вдалим виступом. Дякуємо ЗСУ за можливість тренуватись та змагатись. Віримо в спільну Перемогу!» – йдеться у повідомленні місцевої дитячо-юнацької спортивної школи.

Нагадаємо, нещодавно переяславські боксери зайняли призові місця на відкритій першості Бориспільської ДЮСШ.