Чому росія тривалий час не здійснює масовані обстріли: немає чим чи накопичує ресурси

Окупаційні війська росії тривали час не використовують масовані ракетні обстріли України. Чому так сталось? Думки громадян з цього приводу розділились. Одні вважають, що росія вичерпала свій потенціал, інші ж дотримуються тези, що вороги накопичують ресурси, щоб повторити минулорічний сценарій.

Чому росія тривалий час не здійснює масовані обстріли: немає чим чи накопичує ресурси
Чому росія тривалий час не здійснює масовані обстріли: немає чим чи накопичує ресурси

Керівниця пресцентру Оперативного командування «Південь», капітан 1-го рангу Державної прикордонної служби Наталія Гуменюк відповіла на це запитання. Передає Proslav з посиланням на видання Obozrevatel.

Вона не виключає, що на критичну інфраструктуру України ворог направить стратегічні крилаті ракети Х-101 та високоточні крилаті «Калібри».

«Цілком ймовірно, що високоточну зброю, таку як “Калібри”, ворог може застосовувати по об’єктах критичної інфраструктури – так, як вони робили це минулого разу. Крім того, спостерігаємо тривалу паузу щодо невикористання ворогом ракет повітряного базування типу Х-101, якими вони полюбляли гатити минулого блекауту», – зауважила пані Гуменюк.

Вона попередила, що така поведінка противника може говорити, що він у підготовчому періоді перед новою хвилею обстрілів України. За цей час війська росії накопичують ракети, визначають цілі та інше.

Станом на 6:30 четверга, 26 жовтня, у Чорному морі були п’ять російських військових кораблів, у тому числі один підводний човен, який військові РФ могли озброїти чотирма «Калібрами».

«Наразі ми спостерігаємо корабельне угруповування в дещо згорнутому складі – це п’ять одиниць у Чорному морі, серед них один підводний ракетоносій», – розповіла Гуменюк.

Вона закликала українців обов’язково реагувати на сигнали тривоги, бо ворожі ракети, запущені з підводного човна, виявити важче.

Тим часом ворожі війська атакують Україну новим типом безпілотників. Що про них відомо – за посиланням.

Водночас пояснюємо у чому різниця між контрактом зі Збройними Силами та мобілізацією. Основні відмінності – у нашому матеріалі.

Exit mobile version