Де купити стильний та брендовий одяг в Україні

Для поціновувачів стилю, якості та унікальності не можливо догодити продукцією з мас-маркету. Відтак в Україні набули популярності магазини, у яких пропонується одежда от брендов.

Чим брендовий одяг відрізняється від мас-маркету

Якість матеріалів

Перша яскрава відмінність полягає у якості матеріалу. Виробники речей, які знаходяться на полицях торговельних центрів, часто економлять на тканині, нитках, викройці тощо. На відміну від брендових товарів, де, у першу чергу, відіграє репутація. З цього випливає й використання якісних матеріалів, які не зношуються за короткий проміжок часу, приємніші на дотик та мають кращий вигляд.

Щоб не бути голослівними наведемо приклад. Виробники джинсів для мас-маркету додають до складу поліестер. Він не має достатньої еластичності, однак більш доступний за ціною. Виробники ж брендових джинс використовують у складі невеликий відсоток спандексу. Цей синтетичний матеріал надає виробу більшої еластичності та м’якості.

Властивості матеріалів

Неабиякої популярності набуло використання синтетичних тканин. Вони, на перший погляд, не поступаються натуральним, однак суттєво програють за фізичними властивостями. Простіше кажучи, тіло людини, котра носить речі з ненатуральних тканин, не дихає. Саме тому, можна помітити частіше потовиділення, що не надає приємного зовнішнього вигляду.

Походження матеріалів

Навіть при однаковому складі виробу – їхня відмінність може бути дуже суттєвою. До прикладу, речі, що виготовлені з бавовни. Єгипетська показала себе з найкращого боку. Вона має незвичну довжину волокон й саме тому тканина набуває м’якості та тонкості, проте водночас міцності та довговічності. Речі з єгипетської бавовни не втрачають початковий вигляд навіть після великої кількості прання.

У мас-маркеті використовують здебільшого бавовну з короткими волокнами. Такі речі не вирізняються гарною якістю. Футболки чи блузки, вроблені з таких матеріалів, дуже швидко втрачають форму та колір.

Технології виробництва

Ще один етап виробництва, на якому виробники масового одягу економлять – це технологія шиття. Дуже часто у таких магазинах зустрічаються вироби з перекрученими швами. Випадки, коли швачки не дотримались збігу малюнку – взагалі не рідкість.

Окрім цього, виробники дешевого одягу часто економлять на обробці швів, підкладок, поясів та кишень.

Творці ж брендових речей, як вже вище було зазначено, не економлять на тканинах. Відтак їм не притаманне використання поганих технологій викройки. Усі вироби будуть якісно пошиті, матимуть однаковий малюнок та не зносяться після кількох виходів на люди.

Де можна придбати брендові речі в Україні

Останнім часом в Україні широко розвинулись магазини, у яких пропонують придбати речі брендового одягу. До прикладу, на сайті MS Fashion є великий вибір жіночих та чоловічих товарів. Серед яких:

Серед найменувань брендів такі відомі фірми, як Armani, Bogner, Jacob Cohen, Zilli, Montecore, Liu Jo, Philipp Plein, Rocco Ragni та багато інших.

Власники бутику наголошують, що серед моделей товарів тільки оригінальні брендові речі, які можна придбати як офлайн або ж онлайн, зробивши відповідне замовлення на сайті. Водночас MS Fashion пропонує обрати зручний спосіб доставлення, який включає можливість повернення чи обміну товару.

Exit mobile version