Етапи становлення трейдера: як успішно торгувати на фондовому ринку 

Сьогодні трейдинг приваблює все більше людей. Великі перспективи хорошого заробітку та можливість працювати зі зручного для себе місця — головні переваги цього виду діяльності. Можна навіть подорожувати, поєднувати торгівлю з відпочинком та розвагами. У теорії ця ідея досить приваблива. Проте на практиці забезпечити таке життя можна тільки за умови отримання стабільного доходу. Для цього знадобляться роки кропіткої праці. Однак, щоб досягти успіху в будь-якому виді діяльності, потрібно докладати зусиль. При цьому трейдинг передбачає великі перспективи.

Розповідаємо, що потрібно, щоб стати трейдером, який буде отримувати стабільно наростальний дохід від торгівлі цінними паперами. 

Перший етап — навчання

Трейдинг — це інтелектуальна сфера діяльності. Трейдер повинен вміти визначати тенденції ринку, аналізувати новини та правильно їх інтерпретувати, коригувати відповідно до цього свої плани, діяти чи, навпаки, чекати підтвердження тренду. Тому навчання трейдингу (https://buniversity.com.ua/birzhovyi-universytet — за посиланням ефективний онлайн-курс від професіоналів) повинно стати першим кроком на шляху до успішної торгівлі. Розуміння ринку прийде тоді, коли напрацьовані навички читання графіків, фінансової дисципліни, стресостійкості та інші. 

Цей етап пройдено, коли трейдер-початківець розуміє фондовий ринок та принцип роботи основних його інструментів, має складену стратегію та вміє оцінювати ризики. Правильно навчений учасник ринку розуміє, що не кожна угода приводить до прибутку. Проте він вірить у свої сили та навички для створення капіталу.

Другий етап — правильний вибір брокера

Від вибору брокера залежать ефективність та зручність торгівлі, а також безпека фінансів учасника ринку. Враховувати потрібно такі критерії:

Ретельний підхід до вибору брокера допоможе створити міцну основу для успішної торгівлі на фондовому ринку.

Третій етап — випробувальний термін на першому депозиті

Займає цей етап від декількох місяців до декількох років. Тоді можна вважати, що він завершений, коли трейдер перестає втрачати гроші, а аналіз торгового рахунку показує стабільний приріст із невеликими провалами. Останні не повинні перевищувати 5% капіталу.

Четвертий етап — вдосконалення

Після завершення випробувального терміну варто працювати над удосконаленням своїх навичок. Торгуючи на біржі, потрібно постійно навчатися. Є також різні курси для трейдерів, які вже практикують. Вони дадуть більше знань для глибокого аналізу ринку.

Exit mobile version