На чемпіонаті України легкоатлетки Переяславської ДЮСШ покращили особисті досягнення

З 8 по 11 лютого місто Львів гостинно приймало учасників Чемпіонату України з легкої атлетики серед ДЮСШ та СДЮШОР, який відбувся на базі Львівського легкоатлетичного манежу. Найкращих визначали серед 599 юнаків та дівчат, які змагалися у складі 23 команд, інформує Proslav.

У збірній команді Київської області змагалися 25 спортсменів. У результаті вона посіла 9 місце командного заліку, набравши 356 очок.

В індивідуальних видах легкоатлетичної програми (60м, 200м) вихованці Переяславської ДЮСШ Анастасія Стародубцева та Дарина Білько (виконала норматив ІІІ дорослого розряду) покращили свої особисті рекорди та здобули досвід кожна на своїй дистанції, повідомили на сторінці спортивної школи.

«Вітаємо дівчат і їх тренера з хорошим результатом, бажаємо нових звитяг в нинішньому спортивному сезоні. Дякуємо ЗСУ за можливість тренуватись та змагатись!», – написали в публікації.

Нагадаємо, вихованці переяславського СК «Тайфун» вибороли 18 медалей на Чемпіонаті Київської області по Таеквон-до ІТФ.