На першості Яготина з кросу переможцями та призерами стали вихованці Переяславської ДЮСШ

У суботу, 20 квітня, відбулась першість Яготинської ДЮСШ з кросу. Вихованці спортивної школи Переяслава здобули перемоги й стали призерами, передає Proslav.

У змаганнях брали участь команди з Яготина, Згурівки, Березані, Баришівки та Переяслава. У дружній атмосфері переможцями та призерами стали вихованці Переяславської ДЮСШ:

У Переяславській спортивній школі зазначають, що наймолодшою учасницею змагань на дистанції 300 метрів стала Анна Коноваленко.

«Вітаємо переможців та призерів змагань і їх тренерів! Вдячні всім хто долучився до організації та проведенні свята спорту! Діти – наше майбутнє. Дякуємо ЗСУ за можливість тренуватись та змагатись. Віримо в спільну Перемогу!» – йдеться у дописі.

Нагадаємо, вихованці переяславського СК «Завод ММА» вибороли 17 медалей на чемпіонаті з джиу-джитсу.