На відкритому Кубку Черкаської області з таеквон-до ІТФ переяславці вибороли 53 медалі

Відкритий Кубок Черкаської області з Таеквондо-до ІТФ відбувся у суботу, 30 вересня. У ньому взяли участь 40 вихованців Переяславського спортивного клубу «Акула», повідомляє Proslav.

На змаганнях зібралися близько 450 таеквандистів із п’яти областей України: Київської, Черкаської, Кіровоградської, Полтавської та Миколаївської.

Сорок бійців Переяславського спортивного клубу «Акула» віком від 7 до 14 років змагалися в двох індивідуальних програмах – Спаринг та техніка Туль і завоювали 53 медалі: 22 золоті, 18 срібних та 13 бронзових.

Цей значний внесок у скарбничку збірної дав змогу команді Київської області в загальному заліку посісти 1 місце.

«Красень кубок займе своє почесне місце в нашому клубі!»,написала тренерка команди Юлія Ясинська і висловила вдячність організаторам змагань, спортсменам, колегам-тренерам, суддівській бригаді, медичним працівникам та батькам юних бійців.

Своїх вихованців тренерка ласкаво називає «акулятами» і дякує їм за старанність, самовідданість іпрекрасні результати.

Нагадаємо, Переяславські спортсмени вибороли срібні та бронзові медалі на Кубку Київської області з веслування на байдарках і каное