Національна збірна України з футболу не змогла пробитись до фінальної частини чемпіонату Світу

Футбольна фортуна була на боці національної команди Уельсу, завдяки чому їй вдалось забити один гол у ворота Георгія Бущана на 34 хвилині зустрічі.

Здавалося б, що прикріше цей момент не міг стати, проте, автором результативного удару став наш півзахисник Андрій Ярмоленко, який переправив м’яч у сітку власних воріт – автогол.

У середині першого тайму стався спірний момент, у якому капітан нашої збірної, Андрій Ярмоленко, був першим на м’ячі у штрафному майданчику, а гравець під 7-м номером, Джо Аллен, ударив по нозі нашого лідера. У підсумку, перегляд епізоду за допомогою VAR (Video assistant referee – система відеодопомоги арбітру) та призначення кутового.

Під час другого тайму стався прикрий епізод для глядачів медіасервісу “Oll.tv”. Коментатор матчу, Віктор Вацко, повідомив, що ОТТ-платформа зазнала хакерської атаку з боку російських хакерів. Про цю подію також повідомляє “Ліга Новини”.

“Сервіс Oll.tv під час матчу Україна-Уельс зламано. Зламано росіянами (вони намагалися замість нашої збірної показати українцям “федеральні канали”). Ми просимо вибачення у глядачів. Намагаємося підняти платформу”, – повідомила директорка із комунікацій СКМ Наталія Ємченко.

Проте, потрібно віддати належне гравцям нашої команди, яка переважала суперника впродовж уього матчу. Прикро, що у футболі перемагає не статистика.

Статистика матчу Уельс – Україна

Можемо помітити, що українські футболісти пробили удвічі більше у бік воріт команди Уельсу та втричі більше ударів у рамку воріт Уейна Хеннессі. За володінням м’ячем, кількістю передач та їх точністю також переважали збірну суперників.

Головний тренер збірної України Олександр Петраков дуже коротко прокоментував поразку від Уельсу:

“Відчуваю порожнечу всередині. Важко щось сказати. Якщо вони виграли, то все закономірно. Я вітаю суперника. Хлопці зробили все, що могли. Комусь щастить, комусь ні. Сьогодні більше пощастило Уельсу”, – зауважив

Кінцевий результат 1-0 і ми вітаємо команду Уельсу з перемогою та дякуємо нашим футболістам за достойну боротьбу та можливість “повернутись” на 90 хвилин до буденного життя.

Емоції гравців та уболівальників після матчу

Нагадаємо, що перед цим, наші футболісти перемогли команду Шотландії з рахунком 1-3. Матеріал з цієї зустрічі можете прочитати у нашому дописі.