Напружена перемога Динамо та прикра травма Циганкова. Чим ще запам’ятався матч українського клубу?

Столичне Динамо в рамках 3 кваліфікаційного раунду до Ліги Чемпіонів зустрічалось з австрійським Штурмом. Матч проходив у місті Лодзь на місцевому стадіоні за підтримки місцевих поціновувачів футболу та українських вболівальників. Як проходив черговий єврокубковий поєдинок для нашого клубу та на що чекати у наступному протистоянні цих колективів – далі у нашому матеріалі.

Напружена перемога Динамо та прикра травма Циганкова. Чим ще запам'ятався матч українського клубу?

Після перемоги над турецьким Фенербахче, киянам дістався в суперники австрійський Штурм. До матчу динамівці підходили у гарному настрої, адже перед цим провели благодійний поєдинок проти команди свого ексгравця Віталія МиколенкаФК «Евертон». Проте, довгі перельоти до та з туманного альбіону далися взнаки. Вже після оголошення стартових складів в українського клубу сталась заміна. Місце на правому фланзі зайняв Олександр Караваєв замість травмованого Віктора Циганкова. Можливо футбольний Бог таким чином хотів допомогти київському колективу?

Перші хвилини зустрічі проходили під високим пресингом Штурму та разючими контратаками динамівців. Напівмоменти мали Артем Бєсєдін та Микола Шапаренко, а вже на екваторі першого тайму свою нагоду реалізував несподіваний учасник стартового складу киян. Саме так, Олександр Караваєв зміг відкритись на 11-метрову позначку та замкнути подачу з лівого флангу від Владислава Дубінчака. Тож, гол на 28 хвилині поєдинку частково зняв стартову напругу умовних господарів поля.

Обмінюючись атаками на ворота одне одного, команди закінчили поєдинок, не змінивши рахунок. В підсумку, 1-0 перед матчем-відповіддю на користь Динамо. Наступна зустріч відбудеться наступного вівторка, 9 серпня, в місті Граце.

Переможець цього раунду вийде в плей-офф раунд кваліфікації ЛЧ та зустрінеться з переможцем пари «Бенфіка» (Португалія) – «Мітьюланд» (Данія). Зазначимо, що перший поєдинок між цими командами закінчився розгромною перемогою португальців з рахунком 4:1. Клуб, що програє автоматично відправиться в груповий етап іншого єврокубкового турніру – Лігу Європи.

Підтримувати українські команди зараз важливо, проте також важливо надавати допомогу й нашим захисникам. Тому, нагадуємо, що триває збір допомоги пораненим воїнам у військовий шпиталь. Що потрібно та куди нести допомогу – у нашому матеріалі.