Переяславщина спортивна: які змагання відбулися днями та які досягнення місцевих атлетів

Днями у Переяславській громаді відбулося кілька спортивних заходів приурочених до Дня міста, а вихованка місцевої ДЮСШ на змаганнях в Івано-Франківську посіла третю сходинку у національній першості, інформує Proslav.

Футбольний турнір до Дня міста

У п’ятницю, 20 вересня, на центральному стадіоні імені Валерія Лобановського відбувся турнір з футболу серед юнаків 2015-2016 р.н. «Кубок Переяславської ДЮСШ».

У ньому взяли участь шість команд:

Змагання провели з нагоди відзначення Дня міста. У підсумку, перше переможне місце здобули футболісти колективу «Матадор-2».

Почесне друге місце виборола команда «Яготин-1». Третя сходинка турніру – «Матадор-1».

«Всі спортсмени здобули безцінний досвід під час змагань. Дякуємо ЗСУ, які обороняють нас і дають можливість дітям тренуватись та змагатись. Слава Україні! Героям Слава! Дякуємо всім, хто причетний до даного турніру: учасникам, представникам, вболівальникам, суддям та організаторам за нагоду, в такий важкий для країни час, відволіктися та насолодитися святом футболу», – йдеться у повідомленні Переяславської ДЮСШ.

Національна першість в Івано-Франківську

21-22 вересня в Івано-Франківську 620 атлетів та атлеток з 22 регіонів України змагалися за Національну першість на бігових доріжках та легкоатлетичних секторах. Спортивний захід проходив на стадіоні Національного технічного університету нафти і газу, розповідають в ДЮСШ.

Вихованка переяславської спортивної школи Олена Самолюк виборола бронзову нагороду у метанні диску.

«Вітаємо Олену та її тренера-викладача Анну Самолюк з високим результатом. Бажаємо нових звершень! Дякуємо ЗСУ за можливість тренуватись та змагатись», – додають у повідомленні закладу.

Змагання з волейболу з нагоди Дня міста

У неділю, 22 вересня, у селі Дем’янці відбувся відкритий кубок з волейболу серед змішаних команд. Змагання також приурочили до Дня міста.

У змаганнях прийняло участь шість команд:

За підсумками змагань перше місце виборола команда Переяславської гімназії №2, другу сходинку посів колектив Переяславського ліцею імені Володимира Мономаха, бронзовий призер – команда з села Дем’янці.

Переможців нагородили кубком та медалями, а команди призери – медалями відповідних ступенів від відділу з питань фізичної культури, молоді, спорту та охорони здоров’я.

Нагородження проводили староста Дем’янцець Сергій Кузьменко та начальник відділу Валерій Мільгевський.

Нагадаємо, Переяславська ДЮСШ запрошує до своєї спортивної родини. В які секції можна записатися – за посиланням.