Переяславська молодь може пройти стажування у виконавчих органах міської ради та отримати там роботу

Молодь Переяславської громади запрошують стажуватися у виконавчих органах міської ради. Після завершення стажування є можливість офіційно працевлаштуватися, повідомляє Proslav.

Переяславська молодь може пройти стажування у виконавчих органах міської ради та отримати там роботу
Переяславська молодь може пройти стажування у виконавчих органах міської ради та отримати там роботу

За словами головної спеціалістки відділу з питань фізичної культури, молоді, спорту та охорони здоров’я виконкому Переяславської міськради Лариси Малини, стажування в органах місцевого самоврядування дає змогу молоді набути досвіду для подальшого кар’єрного зростання та долучитися до розвитку міста.

– Найголовніша мета – мотивація молоді працювати в державних установах. Як орган місцевого самоврядування ми прагнемо до співпраці з молодими людьми, адже вони креативні, повні сил та енергії, а тому дуже цінні. Під час стажування в них буде можливість побачити роботу структурних підрозділів із середини та отримати досвід, який знадобиться для подальшого розвитку, – наголошує Лариса Малина.  

Стажування можна проходити у різних напрямках: відділі культури і туризму, загальному відділі, юридичному, відділі управління містобудування та архітектури, відділі соціальних служб, відділі з питань організаційно-інформаційної роботи та інших.

Як пройти стажування у міській раді

Аби стати кандидатом на стажування, потрібно заповнити аплікаційну форму. Далі пройти співбесіду з конкурсною комісією.

– Під час співбесіди потрібно трішки розповісти про себе, попередню громадську і соціальну активність, свої успіхи у навчанні чи роботі, про те,  чому ви йдете на стажування та що бажаєте отримати від цього досвіду, – зазначила пані Лариса.

Далі на стажерів чекають теоретичний і практичний етапи, а після успішного завершення стажування – отримання сертифіката. Термін стажування – 2 місяці. Для участі є вікові обмеження: стажуватися можуть люди віком від 18 до 35 років. Втім, за словами Лариси Малини, цього року вікові рамки планують розширити до 16 років, оскільки серед переяславців дуже багато амбітних старшокласників.

Програма стажування діє у Переяславській міській раді два роки. У 2022 році стажування успішно пройшли 7 осіб, у 2023 – 5. Деякі з них отримали роботу у виконавчих органах міськради, серед них – Катерина Легенька.

– На стажуванні мене ознайомили з законодавством у сфері культури й туризму, роботою з документами, розпорядженнями, наказами, – розповіла Катерина. – Для мене це стажування було дуже корисним, оскільки я залишилась працювати в цій сфері, а саме в молодіжному центрі «Зустріч», який є структурним підрозділом відділу культури і туризму. Я стала більш відкритою до людей, нових знайомств, нового досвіду. Рекомендую молоді не вагатися і брати участь у стажуванні.

Стажування в молоді в органах місцевого самоврядування  | готовий рецепт від платформи diemo.in.ua

Про програму стажування для молоді в органах місцевого самоврядування

Програма стажування для молоді у органах місцевого самоврядування проходить з 2022 року за підтримки Міжнародного республіканського інституту в рамках молодіжної програми «Мріємо та діємо». Вона впроваджується за фінансової підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) та виконується IREX у партнерстві з Будуємо Україну Разом (БУР), Центром «Розвиток корпоративної соціальної відповідальності» (CSR Ukraine), Making Cents International (MCI), Міжнародним республіканським інститутом (IRI) та Zinc Network.

Нагадаємо, «Пакунок малюка» здорожчав і поповнився, проте в Переяславі багато батьків обирають замість нього гроші.

Exit mobile version