Переяславські футболісти перемогли команду з Борисполя у товариському матчі

Футболісти з Переяслава здолали суперників з Борисполя у товариському матчі. Повідомляє Proslav з посиланням на офіційний сайт Переяславської МТГ.

1 квітня місцеві спортсмени вирушили до районного центра в рамках підготовки до нового футбольного сезону 2023-2024 років. Там вони провели гру з юнаками ФК «Фаворит». Й хоча переяславські футболісти мали перевагу у першому таймі, на перерву команди пішли без забитих голів.

Вже по перерві гості вийшли вперед завдяки зусиллям Андрія Абдуназарова, проте за кілька хвилин господарі поля нівелювали відставання влучним ударом з пенальті.

Однак, все ж переяславські футболісти змогли здобути перемогу у товариському матчі. Голом зі штрафного відзначився капітан Антон Бочаєв. Результат матчу – 2:1.

Вітаємо наших спортсменів з чудовим результатом та бажаємо перемог вже у офіційних матчах.

Тим часом Переяславські баскетболістки провели чергові зустрічі в Жіночій Суперлізі. Результати поєдинків – у нашій публікації.