Переяславські легкоатлети стали призерами спринтово-бар’єрного турніру пам’яті Батруха та Юшка

У Києві відбулися відкриті змагання з барʼєрного та спринтерського бігу, присвячені памʼяті видатних тренерів Миколи Батруха та Бориса Юшка. У них взяли участь і легкоатлети Переяславської ДЮСШ, передає Proslav.

Переяславські легкоатлети стали призерами спринтово-бар'єрного турніру пам'яті Батруха та Юшка

Турнір в пам’ять про видатних діячів українського спорту і, зокрема, легкої атлетики відбувся 12 січня. Ідея проведення бар’єрних змагань належить самому Миколі Павловичу Батруху – заслуженому тренеру України, який працював тренером-викладачем з легкої атлетики в Республіканському вищому училищі фізичної культури в місті Києві і відправив у великий спорт не одну плеяду спортсменів.

Після того, як Микола Павлович пішов з життя у 2014 році, учні вирішили, що продовжити справу та втілити ідею свого наставника буде найкращим вшануванням пам’яті про тренера.

А з 2018 року змагання присвятили ще одному видатному діячу українського спорту – заслуженому тренеру Борису Миколайовичу Юшку. В молоді роки Борис Юшко був багаторазовим чемпіоном України та чемпіоном Радянського Союзу, входив до складу збірної СРСР. А потім став викладачем Київського державного інституту фізичної культури і виховав не один десяток майстрів МС та МСМК, серед яких навіть олімпійські чемпіони.

За результатами змагань, вихованець Переяславської ДЮСШ Ярослав Пидорич здобув «срібло» в бігу на 200-метрівці (з результатом 24.96 с) серед юнаків U18 та «бронзу» на дистанції 60 м (6.57 с) серед юнаків U18. Переяславець Дмитро Подольній в бігу на 400 м посів 4 місце з результатом 57.75 с, повідомили на сторінці ДЮСШ.

Вже наступного дня переяславські спортсмени вирушили на командний чемпіонат України з легкої атлетики у приміщенні серед юніорів, який відбувся у Львові. Ярослав Черниш став бронзовим призером в бігу на 400м (52.55 с).

Вітаємо спортсменів і їхнього тренера Миколу Мальченка з високим результатом! Бажаємо нових перемог!

Нагадаємо, викладачі переяславського університету Віктор та Анна Самолюки стали кращими на всеукраїнських змаганнях легкоатлетів «Різдвяні старти».