Переяславські спортсмени показали гідні результати на Кубку України з легкої атлетики у приміщенні

У п’ятницю, 23 лютого, у Львові на базі місцевого легкоатлетичного манежу відбувались змагання Кубку України з легкої атлетики у приміщенні. Переяславські спортсмени показали гідні результати. Повідомляє Proslav з посиланням на фейсбук-сторінку ДЮСШ.

Загалом у Кубку прийняли участь 170 учасників, які представляли 21 команду. Вихованці Переяславської спортивної школи Тищенко Карина та Черниш Ярослав (тренер-викладач Микола Мальченко) показали високий результат.

Зокрема, Карина виборола срібну нагороду в бігу на 1500 м (4.47.17) покращивши свій особистий результат, а Ярослав став восьмим в бігу на 400 м (52,73).

«Вітаємо легкоатлетів і їх тренера з хорошим результатом, бажаємо нових звитяг в нинішньому спортивному сезоні. Дякуємо ЗСУ за можливість тренуватись та змагатись!» – додають у дописі ДЮСШ.

Нагадаємо, у Переяславській громаді продовжуються змагання другого етапу «Всеукраїнських шкільних ліг пліч-о-пліч». Цього разу визначали переможців з баскетболу серед дівчат. Хто представлятиме громаду у чемпіонаті району – за посиланням.