Переяславські спортсмени вибороли команду першість на турнірі з армрестлінгу «Кубок Ізмана» на пам’ять загиблого воїна в російсько-українській війні

29 червня у Старих Петрівцях, на Київщині, відбувся великий турнір з армрестлінгу «Кубок Ізмана» на пам’ять загиблого воїна в російсько-українській війні. Переяславські спортсмени вибороли на ньому команду першість, інформує Proslav.

Усього на змагання зареєструвалися 130 учасників з Київської та інших областей України у 12 вагових категоріях. Атлети з команди «Переяслав ARM» вибороли командну першість.

Вітаємо наших земляків:

Організатор змагань: КЗ Петрівської сільської ради «Центр культурних послуг».

Тим часом переяславські боксери взяли участь Всеукраїнському турнірі на Одещині й повернулися додому з медалями.