Переяславські спортсмени зайняли призові місця на відкритому Кубку Бориспільської МТГ

Атлети з Переяслава зайняли призові місця на відкритому Кубку Бориспільської МТГ. Передає Proslav з посиланням на фейсбук-сторінку місцевої ДЮСШ.

У дитячо-юнацькій школі повідомляють, що змагання з легкоатлетичного кросу під назвою «Об’єднані перемогою!» відбувались у районному центрі суботу, 21 жовтня.

«В дружній атмосфері у своїх вікових групах спортсмени долали 300, 500, 1000, 2000 та 10000 метрів», – розповідають у Переяславській ДЮСШ.

Вихованці школи поповнили скарбничку досягнень наступними результатами:

«Вітаємо переможців та призерів змагань і їх тренерів з високим результатом. Дякуємо ЗСУ за можливість тренуватись та змагатись. Віримо в спільну Перемогу!» – зазначають в адміністрації спортивного закладу.

Нагадаємо, у Переяславі відбувся 36-й загальноуніверситетський чемпіонат з армреслінгу та гирьового спорту.