Переяславські спортсмени здобули високі нагороди на чемпіонаті України з легкої атлетики серед молоді

Спортсмени з Переяслава здобули високі нагороди на чемпіонаті України з легкої атлетики серед молоді, передає Proslav.

Аліна Хакало та Владислав Ємець (фото з попередніх змагань)

Змагання проходили у Івано-Франківську з 7 по 8 червня. На турнірі було понад 300 атлетів з різних куточків України.

Спортсмени з Київської області показали високі результати. Зокрема, чемпіонами України стали:

Срібні нагороди вибороли:

Окрім цього, бронзовою призеркою зі штовхання ядра стала – Хакало Аліна Переяславська ДЮСШ, з результатом – 13.13 м

«Вітаємо наших спортсменів та їх тренерів з гарним виступом та бажаємо подальших перемог! ЗСУ дякуємо за подаровану можливість змагатися та тренуватися!» – йдеться у повідомленні.

Тим часом десятирічна Ангеліна Мисан з Переяслава здобула перемогу серед дівчат-учасниць Відкритого кубку шахового клубу «Ентузіаст» у Києві.