Переяславський кікбоксер Максим Юр впевнено захистив титул чемпіона України

У Києві відбувся турнір «Битва Чемпіонів», організований президентом Всеукраїнської Федерації К-1 та Всесвітньої Професійної Ліги К-1 Ахмадом Ахмедовим. Участь у ньому взяв переяславець Максим Юр, повідомляє Proslav.

У листопаді 2023 року тренер переяславського спортивного клубу «Завод ММА» Максим Юр завоював титул чемпіона України з кікбоксингу К-1 серед професіоналів у ваговій категорії 71 кг.

І ось 22 червня Максим Юр знову вийшов на ринг і впевнено переміг суперника Костянтина Тесленка.

Хлопець живе спортом з дитинства. У вісім років почав займатися джиу-джитсу, а в шістнадцять захопився кікбоксингом. У двадцять років кікбоксер отримав звання майстра спорту.

– Більшість часу я проводжу в залі, а два місяці перед цим відповідальним боєм тренувався ще активніше. Моїм суперником був доволі досвідчений спортсмен, переможець Кубку України. Турнір транслювали на міжнародних платформах на 150 країн світу, тому для спортсменів це можливість засвітитися і заключити контракт з європейськими спортивними клубами, розповідає спортсмен.

Нагадаємо, переяславські спортсмени у складі обласної команди посіли 2 місце на чемпіонаті України з легкої атлетики.