Переяславський СК «Тайфун» у складі обласної команди виборов перше місце та Кубок Черкаської області по таеквон-до ІТФ

Переяславські спортсмени з СК «Тайфун» зайняли перше загальнокомандне місце та Кубок Черкаської області по таеквон-до ІТФ у складі команди Київщини. Повідомляє Proslav з посиланням на допис Миколи Швиденка у фейсбуці.

Переяславці у складі обласної команди вибороли перше місце та Кубок Черкаської області по таеквон-до ІТФ

Як результат – 12 медалей від 11 переяславський спортсменів: 2 золоті медалі, 3 срібні медалі та 7 бронзових нагород.

Переможці та призери: Іван Симонович, Діана Озеран, Владислав Івахненко, Маша Івахненко, Анастасія Швиденко, Богдан Зозуля, Ян Зражевський, Ілля Щеголь.

Водночас троє суддів СК «Тайфун» після суддівського семінару відпрацьовували на цих змаганнях свої практичні навички.

«Дякую організаторам. Відкритий Кубок Черкаської області пройшов результативно, вдало, повчально як з практичної сторони, так і з моральної. Велика подяка батькам! Дякую ЗСУ та кожному воїну», – подякував пан Швиденко.

Тим часом переяславці змагались на «Драконах» у Полтаві. Який результат здобули – за посиланням.

Нагадаємо, на відкритому Кубку Черкаської області з таеквон-до ІТФ переяславці вибороли 53 медалі. Детальніше – у нашому дописі.