Радіодиктант національної єдності вкотре об’єднає українців

9 листопада о 10:00 відбудеться радіодиктант національної єдності 2021 до Дня писемності та мови.

Цьогоріч його прочитає відомий письменник Юрій АНДРУХОВИЧ, який обраний і автором тексту за порадою слухачів Національної суспільної телерадіокомпанії України. Про це повідомляють організатори радіодиктанту.

«Це не перевірка знань, ми нікого не хочемо карати і робити зауваження. Ми хочемо спонукати звернути увагу на українську мову. У хабі Українського радіо упродовж тижня перед акцією проходитимуть обговорення мовних питань. Ми зачепимо питання і політичного характеру: закон про мову, мовні квоти», – наголосив Дмитро ХОРКІН, член правління Національної суспільної телерадіокомпанії України.

Суспільне запросило писати Радіодиктант президента України, народних депутатів, міністрів, прем’єр-міністра, діячів культури та інших.

Радіодиктант відбудеться 9 листопада та його транслюватимуть наживо:

Власне сам диктант розпочнеться о 10:30. А Час для надсилання готового тексту – астрономічна доба. Надіслати диктант можна онлайн чи офлайн.

Паперового листа потрібно надіслати за адресою: м. Київ, вул. Хрещатик, 26, 01001. Важливо, щоб гриф дати надсилання був не пізніше 10 листопада.

Роботу можна також надіслати на скриньку rd@ukr.radio. Після оприлюднення диктанту електронні листи не прийматимуть.

Організатори також підготували електронну форму для отримання робіт, яку оприлюднять на сайті ukr.radio 9 листопада.

Текст всеукраїнського диктанту опублікують на сайті “Українського радіо” 11 листопада об 11:00.

Усі надіслані роботи перевірить спеціальна фахова комісія, і ті, які написані без помилок, отримають подарунки від партнерів проєкту.

Результати оголосять упродовж 1-2 місяців, залежно від кількості отриманих листів.

Радіодиктант національної єдності — щорічна подія, яку ініціювало і проводить Українське радіо до Дня української писемності та мови. Перший радіодиктант відбувся у 2000 році. Наразі подія стала наймасштабнішим регулярним флешмобом з популяризації української мови та грамотності.

Exit mobile version