Результати України у чемпіонаті світу з гирьового спорту — загальнокомандне друге місце

У місті Порту (Португалія) з 2-го по 6-те червня 2022 року проходив чемпіонат світу з гирьового спорту WKSF WORLD CHAMPIONSHIP, PORTUGAL 2022.

Понад 370 спортсменів з 26 країн світу приймали участь у змаганнях. Збірна України, яка у переважній більшості складалась зі спортсменів-прикордонників, посіла друге загальнокомандне місце та завоювала по три золоті й срібні медалі та одну “бронзу”.

За повідомленням офіційного сайту ДПСУ, в особистому заліку переможні місця зайняли прикордонники:

Вітаємо наших гирьовиків з високим результатом та бажаємо подальших перемог у спорті!

Нагадаємо, що вчора наша національна збірна України з футболу поступилась команді Уельсу з рахунком 1:0 та не змогла потрапити до фінальної стадії Чемпіонату Світу з футболу. Огляд матчу від редакції proSLAV можете переглянути у нашій статті.