Сімейний «бум» під час війни. Що відбувається з нашим лібідо?

За даними Міністерства юстиції України на 23 травня, тільки за місяць активних бойови дій, 15 443 закоханих пар одружились, створивши нові сімейні союзи. Окрім цього, з 24 лютого по 24 травня на світ з’явилось 15 300 нових українців.

Сімейний «бум» під час війни. Що відбувається з нашим лібідо?
Сімейний «бум» під час війни. Що відбувається з нашим лібідо?

Редакції proSLAV стало дуже цікаво що ж відбувається з лібідо наших співвітчизників та у чому причина активнішого створення нових сімей?

Так, наша команда натрапила на цікавий матеріал журналу «Ікла», у якому йдеться саме про це.

Тож, судячи з тверджень психологів, такий «турбулентний» період провокує людей переосмислювати життєві цінності й сім’я у цих умовних списках з’являється досить часто.

Крім цього, психологи переконані, що усвідомлення близької небезпеки та загрози життю впливає на бажання продовжити свій рід.

Інша теза журналу підводить свого читача до наступного висновку, який пояснюється з точки зору біології, що розмноження – це захисний механізм. Тоді, як людина відчуває небезпеку, як представник свого геному, вона підсвідомо хоче зберегти свій унікальний ДНК-код, не дивлячись ні на що.

З іншого боку, наразі у наших земляків спостерігається чергове піднесення національної свідомості, яке призводить до бажання більше занурюватись у свої традиції, культуру та звичаї, а також передавати їх наступним поколінням.

Згідно тверджень сексологів, під час статевого акту виробляється велика кількість гормонів: дофамін, окситоцин, ендорфін та інші. Вони, у свою чергу, викликають відчуття щастя, радості та спокою, які допомагають подолати напругу та стрес.

Тож, як заповідав Тарас Григорович, кохайтеся, чорнобриві та не з москалями!

Читайте також який відсоток українців пов’язують майбутнє своїх дітей з Україною.

Exit mobile version