Спортсмени Переяславської ДЮСШ здобули медалі на чемпіонаті України з легкої атлетики

У Житомирі 7 вересня відбувся командний чемпіонат України з легкої атлетики з естафетного бігу. Захід зібрав понад 260 учасників з 13 регіонів України, в тому числі й спортсменів Переяславської ДЮСШ, інформує Proslav.

Про результати переяславських легкоатлетів розповіли на сторінці міської спортшколи.

У складі естафетної команди Київської області Ярослав Пидорич і Ярослав Черниш вибороли 3 місце в естафетному бігу 4х100 м серед юніорів.

Ярослав Пидорич також здобув “бронзу” серед юнаків в естафетному бігу 100м+200м+300м+400м.

Вітаємо спортсменів та їхнього тренера Миколу Мальченка з високим результатом.

фото зі сторінки Переяславської ДЮСШ

Нагадаємо, у Борисполі відбулися відкриті змагання з легкої атлетики: серед переможців – спортсмени Переяславської ДЮСШ.