Так тримати – студент УГСП Нарек Погосян став бронзовим призером Кубку світу серед студентів

Наші спортсмени продовжують радувати своїми результатами. Зокрема, 21 вересня 2022 року у місті Самсун (Туреччина) розпочався Кубок світу з єдиноборств серед студентів. Борці вільного стилю уже завершили свою участь у змаганнях, і серед них студент Університету Григорія Сковороди в Переяславі Нарек Погосян у ваговій категорії 70 кг виборов бронзову нагороду.

Про це повідомляє Київська обласна школа вищої спортивної майстерності у Facebook.

Відомо, що усього в Кубку світу з єдиноборств беруть участь 1200 студентів 344 університетів з 50 країн світу. У програмі змагань 6 видів спорту: бокс, карате, таїландський бокс Муей-тай, боротьба самбо, боротьба вільна та греко-римська, ушу.

Повідомляється також, що у змаганнях беруть участь 110 українських студентів із 50 університетів країни, в тому числі і спортсмени Київської обласної ШВСМ.

Щиро вітаємо нашого спортсмена і бажаємо завжди сміливо та гордо рухатися тільки вперед, долаючи всі перешкоди на шляху до нових перемог!

Нагадаємо, у Переяславі відкрили Центр дитячого розвитку із найсучаснішими методами освіти.