Україна перемогла! Ще не російську армію, але також приємно

Учора, 1 червня, на стадіоні Гемпден-Парк, що у Глазго, національна збірна України провела перший матч за путівку до чемпіонату Світу проти збірної Шотландії.

Україна перемогла Шотландію 3:1

Господарі поля обіцяли подарувати нам потужний тиск уже з перших хвилин гри, тому після фантастичного виконання національних Гімнів обох країн, розпочали втілювати свої обіцянки в реальні дії. Футболістам нашої збіної було дуже важко швидко призвичаїтися до високих швидкостей, але зрештою команда Олександра Петракова зуміла зберегти власні володіння подалі від суттєвих загроз.

В середині першого тайму, на 33 хвилині зустрічі, Руслан Малиновський віддав фантастичний пас на капітана, Андрія Ярмоленка, який філігранно перекинув кіпера збірної Шотландії – 0:1.

З шаленою пітримкою наших вболівальників, українські футболісти просто не мали права допускати помилки. Перфоманс, який влаштували фанати викликає тільки позитивні емоції та приємні «мурахи» по тілу.

"ЗСУ!" Вболівальники збірної України влаштували неймовірний перфоманс під час матчу проти Шотландії

По перерві, голом відзначився основний форвард збірної України – Роман Яремчук. Поборовшись із захисниками суперника, ударом головою замкнув передачу від Олександра Караваєва – 0:2.

Шотландці змогли відіграти один гол спільними зусиллями. Результативний удар на рахунку Каллума Макгрегора – 1:2.

У підсумку, на останній хвилині доданого арбітром часу, вийшовши на заміну, Артем Довбик скористався виходом сам на сам з воротарем, вправно переграв опонента – 1:3. На нашу збірну очікує наступний матч 5 червня проти збірної Уельсу.

Що говорили наші футболісти після гри.

Олександр Зінченко – автор гольової передачі:

“Емоції позитивні, але немає часу радіти. Попереду важливий матч — фінал всього нашого життя. Треба гарно відновитись і підготуватися якомога краще. Кожен має показати свою найкращу гру.

Усі добре розуміють, яка ситуація в країні, головний тренер підібрав правильні слова. Узагалі багато говорити не треба, всі ж розуміють ситуацію.

Війна об’єднала нашу команду ще сильніше. Вболівальники… вони були найкращими. Ми чули їх протягом всіх 90-та хвилин. Дякую їм за це. Кожен з гравців підбадьорював один одного на полі. Може ми не маємо в команді суперзірок, але ми команда-зірка — ми б’ємося один за одного!

Хотілося б, щоб комендантського часу взагалі не було — щоб ми перемогли в цій війні, це наша основна мрія. Я дуже радий, що нам вдалось подарувати українцям посмішки хоча б на декілька хвилин”, — заявив український виконавець.

Руслан Малиновський – автор результативного пасу:

«Ця перемога для наших вболівальників, для наших воїнів. Дай бог, коли війна завершиться, вони подивляться матч в записі та будуть радіти.

Я давно такого не чув, щоб суперників підтримували так, як нас підтримали шотландці. Мені шкода, що це був матч, де може бути тільки один переможець. Вони заслуговували на успіх так само, як і ми. Нас дуже добре тут прийняли, але я радий, що зрештою ми перемогли».

Олександр Петраков – головний тренер збірної:

«Емоцій нема, вони залишились на полі. Це все дуже багато значить для нас. Ця перемога. Треба подякувати моїм хлопцям, адже це вони грали. Всі наші вболівальники в казармах та окопах дякують їм, адже це все вони зробили. Це перемога моїх гравців. Ми сьогодні грали для наших воїнів. Це була наша установка — ми граємо заради простих людей. Заради тих, хто постраждав.

Ми зробимо все важливе від нас. Ми пишаємось, що ми українці та прославляємо країну в такий важкий час».