Вчора у селі Велика Каратуль пройшов футбольний турнір на кубок пам’яті Бориса Сонька

Учора, 18 серпня, у селі Велика Каратуль пройшли футбольні змагання. Таким чином учасники вшановували пам’ять почесного працівника фізичної культури та спорту Бориса Сонька. Про це повідомляє ProSlav з посиланням на офіційний сайт Переяславської міської територіальної громади.

Всього у турнірі взяли участь п’ять колективів, а перехідний кубок здобула команда з села Дівички. Срібними призерами стали футболісти команди «Бурти», а «бронзу» здобули гравці з села Пологи-Чобітьки.

«Переможці та призери змагань були нагороджені грамотами та медалями відповідних ступенів від відділу з питань фізичної культури, молоді, спорту та охорони здоров’я виконавчого комітету Переяславської міської ради», – відмічають у повідомленні на сайті.

Нагадаємо, у рамках відзначення Дня міста Переяслава вдалося зібрати понад 4000 гривень на допомогу військовим.