Відбувся благодійний турнір із легкої атлетики. Спортсмени з Переяславської ДЮСШ стали золотими та срібними призерами

Наприкінці літа, 30 серпня, у Борисполі на стадіоні «Колос» пройшов благодійний турнір із легкої атлетики «Разом до перемоги». Зокрема, у ньому взяли участь 8 спортсменів Переяславської ДЮСШ у чотирьох видах програми. Про це повідомляє ProSlav з посилання на допис місцевої дитячо-юнацької спортивної школи у Фейсбуці.

Наші атлети здобули такі результати:

«Вітаємо переможців та призерів змагань і їх тренера з вдалим виступом. Дякуємо ЗСУ за можливість тренуватись та змагатись. Віримо в спільну ПЕРЕМОГУ! ВСЕ БУДЕ УКРАЇНА!!!», – йдеться у дописі.

Нагадаємо, сьогодні о 22:00 відбудеться перший матч донецького Шахтаря у рамках Ліги Чемпіонів проти РБ Лейпциг. Детальніше про українські клуби в цьогорічному євросезоні можна прочитати у нашому матеріалі.