Володарем кубка Переяславщини з футболу стала команда із Дівичок ФК “Дніпро”

Сьогодні 29 жовтня відбулася фінальна гра кубка Переяславщини з футболу між командами ФК “Семенівка” (Студениківська громада) та ФК “Дніпро” (Дівичківська громада). Переможцем у напруженому матчі з рахунком 5:2 стала ФК “Дніпро” яка і стала володарем кубка.

Підсумовуючи кубок, голова федерації футболу Переяславщини Владислав Столяренко уточнив, що участь у чемпіонаті брало 7 команд (5 з колишнього Переяславського району та команди із Мирного та Іванкова). Загалом було проведено понад 80 ігор на території кількох громад. Кращим бомбардиром сезону став Петро Висоцький, що грає за команду ФК “Семенівка” (Студениківська громада).

ProSlav підготував коротке відео з фінальної гри:

⚽️ Володарем кубка Переяславщини з футболу стала команда із Дівичок ФК "Дніпро"

Голова Дівичківської громади Олександр Слюсар у себе на сторінці Facebook написав про це так: “Хоч дехто і песимістично був налаштований😉, але завдяки наполегливій праці гравців та волі до перемоги, тренера, спонсорів, та шаленої підтримки наших вболівальників- ми вдруге в поспіль вийшли у фінал !!!” А сьогодні наша Дівичківська команда стала володарем кубку!!!🥇🥇.

Принагідно для всіх поціновувачів футболу вчора ми розповідали про те, що Дніпро-1 переміг, а Динамо та Шахтар зіграли внічию. Результати українських клубів у єврокубках