Вихованці переяславського СК «АКУЛА» гідно виступили на Відкритому Чемпіонаті Києва з Таеквон-до ІТФ

У Відкритому Чемпіонаті Києва 12 травня взяли участь 800 учасників з усієї України, в тому числі й вихованці переяславського СК «АКУЛА», передає Proslav.

Так, юні спортсмени віком від 11 років вибороли 21 медаль в індивідуальних програмах Туль та Спаринг. З них 5 золотих, 8 срібних та 8 бронзових медалей, повідомила на своїй фейсбук-сторінці тренерка СК «АКУЛА» Юлія Ясинська.

Крім того у складі збірної команди Київської області в командних видах програм вихованці клубу завоювали 9 медалей: 6 золотих та 3 бронзові й 5 кубків:

У підсумку збірна команда Київської області за кількістю золота в залікових дивізіонах посіла друге загальнокомандне місце серед 16 команд-учасниць.

Нагадаємо, вихованці Переяславської ДЮСШ – серед кращих на Чемпіонаті Києва з легкої атлетики.