Вихованці Переяславської ДЮСШ допомогли команді Київської області посісти 3 місце у фіналі VI літньої Гімназіади України з легкої атлетики

Вихованці Переяславської ДЮСШ виступили у складі команди Київської області у фіналі VI літньої Гімназіади України та допомогли зайняти загальнокомандне третє місце. Про це повідомили на фейсбук-сторінці спортивної школи, інформує Proslav.

З 24 по 26 травня у Білій Церкві відбувся фінал VI літньої Гімназіади України з легкої атлетики. У складі обласної команди були представники Переяславської ДЮСШ.

Змагання проходили на Центральній дитячо-юнацькій навчально-спортивній базі «Трудові резерви». У них взяли участь 247 спортсменів (122 учні та 125 учениць), які представляли 98 закладів освіти з 14 областей України та міста Київ.

Під час змагань визначалася особиста першість у видах програми:

Окрім цього, визначалася й командна першість серед регіонів згідно результатів виступів учасників команд.

У спортивній школі розповіли, що Ярослав Пидорич в бігу на 100м (11.56) зупинився за крок до п’єдесталу, а в бігу на 200м (23.69) показав п’ятий результат.

Останнім і найцікавішим акордом змагань став естафетний біг (100+200+300+400 метрів), де команда юнаків у складі Ярослава Пидорича, Валентина Ліщенка, Олександра Камінського та Дмитра Михайленка виборола срібні нагороди.

За результатами змагань, у загальнокомандному заліку команда Київської області посіла третє загальнокомандне місце.

«Вітаємо наших спортсменів і їх тренерів, бажаємо майбутніх перемог та міцного здоров’я», – додають на сторінці Переяславської ДЮСШ.

Нагадаємо, команда баскетболісток переяславського ліцею імені Володимира Мономаха перемогла у обласному етапі «Всеукраїнських шкільних ліг пліч-о-пліч».