Вихованці переяславського СК «Тайфун» 8-річний Богдан Зозуля та 5-річний Кирило Нестеренко – у трійці кращих на Чемпіонаті України з таеквон-до ІТФ

Чемпіонат України з Таеквон-до ІТФ серед загальноосвітніх навчальних закладів, клубів та ДЮСШ відбувся 23 та 24 березня в Івано-Франківську. У ньому взяли участь близько 700 юних спортсменів, передає Proslav.

У складі команди Київської області виступили п’ятеро спортсменів переяславського спортивного клубу «Тайфун». Їхній тренер Микола Швиденко повідомив про результати змагань на своїй фейсбук-сторінці.

8-річний Богдан Зозуля став чемпіоном України у програмі Спаринг в категорії 7-8 років. 5-річний Кирило Нестеренко також виступав у віковій категорії 7-8 років цієї програми і став бронзовим призером!

Анастасія Швиденко, Назар Царенок та Артем Левченко до півфіналу не потрапили, втім показали відмінну техніку, зазначив тренер.

Микола Анатолійович подякував батькам за підтримку дітей та військовим Збройних Сил України за можливість тренуватися.

Нагадаємо, Переяславський спортивний клуб «Завод ММА» виборов кубок за перше місце у складі академії International JIU JITSU Championship 2023-2024.