Як носять хрестик православні: основні правила та особливості

Майже кожен клієнт ювелірних магазинів від малого до великого приходить до бутика в базовій класичній прикрасі — натільному хрестику. Дійсно, ця прикраса на шиї може мати релігійне підґрунтя, але іноді — це просто декоративний аксесуар. Оскільки суті закладені різні в один і той самий ювелірний виріб, то й шляхи використання у щоденному житті відрізняються. 

Православний хрестик з християнськими мотивами — це стародавній символ віри, любові та захисту душі від усього поганого. В дизайнах із білого золота також прослідковуються звʼязки з історичними подіями та їх сучасне бачення. Ознайомитися з широким асортиментом золотих православних кулонів-хрестиків можна за посиланням: https://gold.ua/products/zolotye-kulony-krestiki/cvet-metalla-belyy.

Важливим моментом при виборі є повне розуміння з чим його можна носити, щоб запобігти казусам та зауваженням від вірян. Про це поговоримо далі у статті.

Як правильно носити православний хрестик?

Велика увага вірян і звичайних людей, які бажають носити оберіг на шиї, прикута до правил носіння. Від базових істин залежить потужність впливу металевого оберега на життя, захист та почуття людини. 

  1. Православний хрестик ще називають натільним. Золотий, срібний чи деревʼяний — він має прилягати до тіла, переймати енергію власника. Якщо хрестик розміщений поверх одягу, то оточення може залишати свої не завжди щирі погляди, а значить він втрачатиме свою силу. В старі часи й донині дозволяється викладати хрестик поверх одягу тільки служителям Бога.
  2. Чим декоративний кулон-хрестик відрізняється від православного? Релігійні завжди освячені, придбати можна в будь-якому магазині офлайн чи онлайн, але надати силу краще під дахом священного храму.
  3. Православний хрестик — самодостатній у своєму типі ювелірних прикрас. Його не доцільно комбінувати з іншими кулонами, особливо на одному ланцюжку. 
  4. Носити православний разом з іншими прикрасами на тілі — цілком допустимо. Сережки, каблучки, браслети — усе, що не переплітається в зоні шиї зі священним оберегом можна спокійно стилізувати під загальний образ.
  5. Золотий православний хрестик краще носити постійно, без прив’язки до днів тижня, пори року, часу доби та релігійних свят. Він має накопичувальну енергетичну привʼязку до власника, яка поступово вибудовується протягом тривалого носіння. Тут важливі моральні та духовні моменти, аніж фізичні та практичні. 
  6. Знімати ювелірний виріб можна перед прийняттям душу з практичних міркувань. Особливо варто дослухатися поради власникам срібних хрестиків, що через надмірну вологість можуть тьмяніти.

Господарі хрестиків рідко їх змінюють упродовж життя, тому Ваша покупка має бути цілком виваженою, обдуманою та вдалою з естетичних поглядів на класичну прикрасу!

Exit mobile version