Юна шахістка з Переяслава Ангеліна Мисан здобула перемогу на Кубку Київської області

У суботу, 28 жовтня, у місті Вишгород відбувались змагання на Кубок Київської області з швидких шахів. Повідомляє Proslav з посиланням на офіційний сайт Переяславської МТГ.

На кожну партію, за правилами змагань, виділялось 10 хвилин +5 секунд на секунд на кожний хід. 11-річна переяславка Ангеліна Мисан не просто взяла участь у турнірі, а й здобула впевнену перемогу.

Юна шахістка виграла усі сім партій. Завдяки блискучому результату їй вдалось вибороти перше місце. Вітаємо Ангеліну та її тренера Василя Гречко з високим результатом та бажаємо подальших перемог!

Нагадаємо, на вихідних у Переяславі відбувся Всеукраїнський турнір з гирьового спорту на честь Бориса Сонька. Хто виборов призові місця – у нашому матеріалі.