Люди постійно шукали способи лікувати хвороби. І якщо раніше це були трави, настоянки та чаї, то у минулому столітті фармакологічна промисловість еволюційно змінилась.
Яка тривалість життя в Україні
Це призвело до того, що в Україні та і в цілому світі зросла тривалість життя. Таку можливість забезпечило, зокрема, винайдення високотехнологічних та якісних лікувальних засобів.
До прикладу, станом на 1990 рік середня тривалість життя в Україні була на рівні 70 років: чоловіки – 65 років, жінки – 74 роки. А вже за останні 30 років показники підвищились. За даними Державної служби статистики за 2019 рік, середня тривалість життя чоловіків зросла до 66 років, а для жінок – 76 років. У середньому, українські громадяни доживають до 72,01 року, що відповідає середній тривалості життя у світі.
Які умови збільшення тривалості життя
Така позитивна динаміка пояснюється доступністю до якісних медичних послуг та ліків. Це дає можливість людям слідкувати за своїм здоров’ям та покращувати умови життєдіяльності. Зокрема, на платформі Здорови можна забронювати необхідний препарат в аптеці вашого міста.
Для цього необхідно зробити декілька простих кроків:
- Знайти на сайті потрібні ліки
- Перевірити наявність та вартість в аптеках міста
- Замовити кілька препаратів можна завдяки функції «До списку»
- Обрати будь-яку з аптек вашого міста на карті або списку
- Перевірити обрані препарати у кошику та натисніть «Замовити»
- Дочекатись СМС-повідомлення «Замовлення готове» – забрати в аптеці
Завдяки такому підходу до придбання лікарських засобів більше не потрібно стояти у чергах та самостійно переглядати асортименти кожної з аптек. Особливо це може зекономити час тим, хто шукає рідкісні препарати.
Окрім цього, на сайті Здорові можна знайти ліки за активною речовиною, захворюванням або ж іншими ознаками чи симптомами. А завдяки чітко налаштованим рекомендаціям, система може підказати які препарати купують разом з обраним лікарським засобом.
Як за часи незалежності змінювалась демографічна ситуація в Україні
Однак, за статистикою, за роки незалежності населення України скоротилось на 10 млн. У 1990 році – 51 556,5 тисяч постійних мешканців, у 2020 – 41 732,8 тисячі. Це пояснюється не стільки захворюваністю чи смертністю, як відтоком людського ресурсу до інших країн.
Повномасштабне вторгнення також залишить слід на демографічній ситуації всередині України. За даними ООН, понад 7,9 млн українців вимушено покинули свої домівки та перетнули державний кордон. Лави Збройних сил України зросли майже втричі приблизно до 700 тисяч осіб.
Яка кількість загиблих та поранених наразі достеменно не відома. Проте, ми можемо констатувати факт, що кількість людей, які будуть змушені користуватись медичними послугами та препаратами, значно збільшиться.
Підсумок
Ми вважаємо, що держава має йти поруч з бізнесом й створювати усі умови для доступності та якості лікування. Сервіс Здорові може стати у пригоді, як бійцям, так і їхнім родичам, які не мають часу на похід по всім аптекам міста у пошуку потрібних медичних препаратів.
САМОЛІКУВАННЯ МОЖЕ БУТИ НЕБЕЗПЕЧНИМ ДЛЯ ВАШОГО ЗДОРОВ’Я!