Золото, срібло та бронза: які результати показали вихованці Переяславської ДЮСШ посеред червня

У Переяславській ДЮСШ розповіли, які результати показали вихованці відділення легкої атлетики посеред червня, передає Proslav.

У спортивній школі зазначили, що екватор червня був насиченим на спортивні заходи обласного та всеукраїнського рівнів. У них взяли участь й їхні вихованці-легкоатлети.

Так, 11 червня у Кропивницькому відбулися змагання Кубку України з легкої атлетики серед юніорів. Під час них Ярослав Черниш виборов бронзову нагороду в бігу на 400 м (51,31) та оновив свій особистий рекорд.

Згодом, 13-14 червня, у Києві відбувся Чемпіонат міста з легкої атлетики, у якому Владислав Ємець фінішував другим й виборов срібну нагороду в бігу на 200м (21,87). Водночас Карина Тищенко стала сьомою в бігу на 1500 м (4,37,63), а в бігу на 800 м (2,18,90) посіла дев’яту сходинку.

Під час змагань у столиці України Станіслав Коноваленко фінішував восьмим в бігу на 200 м (22,64), а Дарина Білько та Анастасія Стародубцева оновили свої особисті рекорди кожна на своїй дистанції.

У неділю, 16 червня, в Києві відбувся Кубок України з легкоатлетичних метань. Олена Самолюк стала переможницею в метанні диску (33,11 м) та срібною призеркою в штовханні ядра (11.02 м)

Аліна Хакало виборола срібну нагороду в метанні диску (34,41 м) та бронзовою призеркою в штовханні ядра (12,54 м).

«Вітаємо переможців та призерів змагань і їх тренерів з високим результатом. Дякуємо ЗСУ за можливість тренуватись та змагатись!» – додають в Переяславській ДЮСШ.

Нагадаємо, тренер Переяславської ДЮСШ Денис Могильний у складі команди посів третє місце на змаганнях з екстремального тріатлону «KYIVMAN 2024».