Зима поряд: цієї неділі Україна перейде на «зимовий час». Поради як пережити зміни графіку

Зима поступово наближається до наших домівок. Зниження температури, початок сезону опалення, гарячий шоколад замість прохолодного мохіто.

Вже цієї неділі українці перейдуть на «зимовий час». Саме 30 жовтня о 4 ранку годинникова стрілка переведеться на одну годину назад і можна буде поспати довше.

Зима поряд: цієї неділі Україна перейде на «зимовий час». Поради як пережити зміни графіку

Проте це тішить не всіх. Щороку частина людей скаржиться на погане самопочуття через зміну графіку: порушення сну, проблеми з концентрацією уваги, дратівливість та багато іншого.

Тож ProSlav зібрав порадиякі допоможуть звикнути до нового ритму.

Напрочуд просте однак дієве рішення для поліпшення самопочуття організму – це чіткий режим дня. Потрібно слідкувати о котрій ви лягаєте спати та прокидаєтесь. Швидше заснути ввечері може допомогти теплий душ, а прокинутись зранку – контрастний.

Доки ваш організм у стані «турбулентності» при переході на новий час – зменшіть навантаження. Особливо це стосується «сов», які звикли пізно лягати, проте працюють за офісним режимом. Відкладіть прийняття важливих рішень на другу половину дня, а протягом роботи робіть короткі перерви.

Для всіх відомо, що сніданок є головним у раціоні дня. Особливо у моменти, коли організм розуміє, що його біоритми тимчасово змістились. Споживайте більше фруктів та овочів. Можливо не завадить споживання вітамінів. Проте перед цим зверніться до сімейного лікаря.

Робіть регулярні провітрювання приміщення, де ви знаходитесь тривалий час. Не забувайте про прогулянки на вулиці. Однак слід обирати місця без автомобільного транспорту. Найкращим місцем для цього стане парк або ж прогулянка біля річки.

Нагадуємо, що відвідування лісів наразі заборонено.

ТОП-5 гаджетів, які допоможуть пропрацювати весь день без світла: чим вони корисні і скільки коштують.

Exit mobile version