Благодійний турнір з футболу у Переяславі зібрав 20 тисяч на потреби ЗСУ

Сьогодні на центральному стадіоні імені Валерія Лобановського відбувся благодійний турнір з футболу. У ньому брали участь 10 команд із колишнього Переяслав-Хмельницького району та сусідніх громад, зокрема, із Березані та Сошникова.

Завдяки активній громадській позиції учасників змагань, вдалось зібрати 20 тисяч гривень, які будуть передані на потреби наших захисників. Організував цей турнір учасник добровольчого формування №2 Переяслава, спортсмен – Владислав Столяренко.

Переможцем турніру стала команда колишніх випускників місцевого університету ФК «BOSS.», почесне друге місце зайняли футболісти з футбольного клубу «Карань» (с.Старе – с. Сошників), бронзовим призером стали наші сусіди ФК Березань (м. Березань).

Як це було, дивіться відео-репортажі від proSLAV.