Бойові втрати противника та оперативна аналітика подій щодо російського вторгнення на 13 липня 2022

Триває 140 доба боротьби українського народу проти повномасштабної російської агресії. Наші захисники продовжують стримувати атаки росіян на Донеччині, а також тиснуть ворога на Харківщині, у Запорізькій та Херсонській областях.  

Бойові втрати противника та оперативна аналітика подій щодо російського вторгнення на 13 липня 2022

БОЙОВІ ДІЇ

Після влучного ураження складу ракет у Новій Каховці, українські воїни сьогодні знищили ще один російський арсенал у селі Чарівне Херсонської області. 

Також вчора були нанесені удари по військовій частині ДСНС у селищі Мирне на Запоріжжі, де окупанти облаштували свою базу. Саме сюди рашисти перевезли свою військову техніку після того, як тиждень тому ЗСУ нанесли руйнівні удари по базі в районі аеродрому в Мелітополі.

Напередодні ЗСУ влучило у 6 баз в окупованих Луганську (склад боєприпасів), Таврійську (командний пункт загарбників та склад боєприпасів), Токмаку (склад боєприпасів), Херсоні (склад боєприпасів або командний пункт), Чорнобаївці (склад боєприпасів) та Новій Каховці (склад боєприпасів). Загалом За два останні тижні Україна знищила близько 20 військових баз та арсеналів армії рф на окупованих територіях.

Також українські воїни змусили ворога втікати після невдалих атак на Слов’янському та Бахмутському напрямках. 

Загальні бойові втрати противника з 24.02 по 13.07 орієнтовно склали:

Найбільших втрат противник зазнав на Миколаївському напрямку.

Українська влада продовжує роботу з повернення наших людей із полону окупантів. 

Також сьогодні в Запорізькій області Україна повернула тіла 30 полеглих українських захисників. Тіла наших героїв будуть передані їхнім родинам для гідного поховання.

СИТУАЦІЯ В УКРАЇНІ:

«Громадянство України сьогодні – це привілей. І кожен, хто на нього претендує, повинен знати й розуміти основоположні засади нашої країни», – наголосив прем’єр-міністр Денис Шмигаль.

Сьогодні вже вдалося розмінувати більш як 60 тисяч гектарів української землі, однак робота з вилучення небезпечних предметів може затягнутися на роки. 

За інформацією єврокомісара із внутрішніх справ Ільви Йохансон, з території країн ЄС додому виїхали 3 млн українців, які залишили Україну в перші місяці війни. Загалом до Євросоюзу в’їхало 6,7 млн українців, заявку на тимчасовий захист подали 3,7 млн українців.

Також після звільнення від окупантів острова Зміїний відкрився рух для кораблів з агропродукцією каналом «Дунай-Чорне море». Перші вісім іноземних суден уже пройшли цим шляхом. 

В Адміністрації морських портів України заявили, що звільнення острова Зміїний у Чорному морі та деблокада гирла Бистре на Одещині заощаджує бізнесу щонайменше $500 тисяч на добу. 

Згідно з даними НБУ, загальний обсяг депозитів в українських банках у червні зріс на 24,6 мільярда гривень (3,2%).

Майно, кошти та інші активи партії, її обласних, міських, районних організацій, первинних осередків та інших структурних утворень передадуть у власність держави.

Електронне пенсійне посвідчення та посвідка на проживання — у бета-тесті вже цього тижня. На черзі тестування військових облігацій та перших послуг єНотаріату. Також у додатку відновлюють «шеринг техпаспорта». 

Крім того, невдовзі цифрові документи матимуть переклад англійською. 

СИТУАЦІЯ В РОСІЇ:

МІЖНАРОДНА ПІДТРИМКА

Exit mobile version