Бойові втрати противника та оперативна аналітика подій щодо російського вторгнення на 9 липня 2022

Триває 136 день розв’язаної росією повномасштабної війни проти України. Окупанти основні свої сили зосередили на остаточному захопленні Луганщини ти просуванні в Донецькій області

Бойові втрати противника та оперативна аналітика подій щодо російського вторгнення на 9 липня 2022

Російські загарбники нещадно обстрілюють населені пункти, аби вийти на адмінмежу Луганської області. Однак навіть під шквалом вогню наші захисники не здають позиції та дають гідну відсіч ворогу. Сили оборони України тримають оборону. 

БОЙОВІ ДІЇ

Так, очевидці підтвердили чергові влучання та займання на базах ворога в Іловайську, Дебальцевому, Яснуватій, Донецьку (відразу в кількох місцях), Макіївці, Харцизьку. 

В окупованому Шахтарську досі горить і детонує боєкомплект на великому арсеналі. Сьогодні ж у Новій Каховці ЗСУ влучили в склад боєприпасів, повідомляється про кілька десятків загиблих окупантів та знищення системи протиповітряної оборони на Каховській ГЕС. 

Також був знищений склад із боєприпасами в Чорнобаївці, що на Херсонщині. 

Станом на ранок 9 липня загальні втрати загарбників склали:

Найбільших втрат противник зазнав на Краматорському напрямку.

Найбільші втрати противника минулої доби були зафіксовані . 

Водночас експерти зазначають, що українські партизани поблизу окупованого Мелітополя дедалі частіше атакують залізничне сполучення, яке використовують окупанти. 6 липня підірвали залізничний міст приблизно за 25 км на північ від Мелітополя між Новобогданівкою та Троїцьким.

Про це заявив міністр оборони Олексій Резніков. За його словами, через воєнні дії Україна перетворилась на свого роду полігон, де застосовуються нові види озброєння, інноваційні рішення.

«Сьогодні це величезний полігон, на якому будуть проходити випробування. А це означає, що технологічні речі, інноваційні рішення і пропозиції будуть тут мати попит. Тому утворення спільних підприємств, нехай навіть вони будуть розміщені спочатку в країнах східної Європи, але для України, нехай вони будуть розміщені на теренах західної України в захищених місцях, але це сьогодні вже реальний запит».

Резніков зазначив, що Міноборони працює над постачанням до України сучасних зразків озброєння натовського характеру – це артилерія, броньовані машини, засоби ураження, і всі вони потребуватимуть ремонту, відновлення. Тому створення баз із відновлення запчастин, різних комплектуючих для техніки й навіть патронного заводу є актуальним.

СИТУАЦІЯ В УКРАЇНІ:

«Поспілкувався з нашими захисниками, вручив їм нагороди. Настрій у них рішучий, в очах – впевненість у нашій перемозі. Дякую, що виборюєте свободу України!»

У Криворізькому районі глава держави провів нараду щодо ситуації в регіоні, стану справ у військах. За його словами, міста попри воєнний стан, повинні ефективно функціонувати й бути повністю забезпеченими продуктами та ліками.

Правоохоронці встановили, що частина прибутку цих підприємств ішла на підготовку та ведення війни проти України, а також на фінансування діяльності диверсійно-розвідувальних груп.

Орієнтовна сукупна вартість арештованих судом корпоративних прав перевищує 2,1 млрд гривень.

«Створюється така advisory board – рада порадників високого рівня. Ми запрошуємо, ведемо роботу сьогодні з Френсісом Фукуямою, з паном Лешеком Бальцеровичем, тобто світові імена, нобелівські лауреати, які збиратимуться і генеруватимуть на науковій основі бачення розвитку макроситуації в Україні, фінансових ринків, бізнесової сфери», – заявив прем’єр-міністр Денис Шмигаль.

«Це насправді історичний момент, який демонструє, до якого рівня агресія путіна довела відносини не між нашими державами, а між нашими народами», – сказав міністр закордонних справ Дмитро Кулеба.

СИТУАЦІЯ В РОСІЇ:

Цього року рекордсменами за кількістю банкрутів стали Москва та область, Краснодарський край, Башкирія, Санкт-Петербург. У 95% випадків процедуру банкрутства запускали громадяни.

Експерти зазначають, що зараз труднощі з виплатами кредитів мають вісім мільйонів людей — це кожен десятий працездатний житель рф.

Росстат зазначає, що на кінець квітня компанії не сплатили податки до бюджетів усіх рівнів на 71,3 млрд рублів

Сукупний борг бізнесу перед державою, включаючи платежі до Пенсійного фонду, фонду ЗМС та фонду соцстрахування, досягли 101,9 млрд рублів (+26% до лютого).

МІЖНАРОДНА ПІДТРИМКА

Exit mobile version