У понеділок, 18 листопада в Університеті Григорія Сковороди в Переяславі в межах проєкту «Платформа можливостей» відбулася зустріч із музикантом гурту «Танок на Майдані Конґо», журналістом, письменником і волонтером Олександром «Фоззі» Сидоренком, передає Proslav.
Фоззі з ТНМК на «Платформі можливостей» у Переяславі
Перед початком зустрічі зі студентами музикант відвідав університет, прогулявся кампусом і поділився враженнями.
«У дорозі більше дізнався про ваше історичне місто, у якому ми кілька разів виступали, та університет. Мати свій університет – це дуже круто, оскільки, як ми знаємо з історії Києва, наявність університету позитивно впливає на карму міста і на кадри, які лишаються в місті, а не їдуть кудись», – зауважив Фоззі.
Про волонтерську діяльність
Під час зустрічі він розповів про свої літературні досягнення, виклики творчого шляху та волонтерську діяльність. Серед іншого, згадав про благодійний фонд «Згуртовані», який забезпечує військових аптечками та наплічниками.
«Ми збираємо аптечки, передаємо їх та наплічники для військових медиків безкоштовно на фронт, під акти… Одна аптечка собівартістю 3100 гривень зберегла три життя. Воюють гривні, воюють ресурси», – підкреслив музикант.
Про написання книг
Окремо Фоззі говорив про свої книги «Чорний хліб», «Червоні хащі» та «Хеві-метал», які спершу були задумами для серіалів.
«Я хотів писати сценарії для серіалів, бо вважаю, що серіали – це сучасний роман. Книжки читають не всі, а серіали дивляться майже всі. Я думав писати сценарії в стилі HBO на 10 епізодів про хлопця, який виграє талант-шоу. Я не одразу почав писати. З’являлись ідеї, які я записував і час від часу до них повертався. За кілька років уявив персонажа зібравши його образ із трьох знайомих людей. Так з’явився задум мінісеріалу», – поділився творець.
Про дитячі мрії
Також під час зустрічі слухачі дізналися про дитячі мрії музиканта. Він розповів, що хотів виступати за столичний футбольний клуб.
«Спочатку я мріяв грати в футбол в Київському «Динамо», потім я мріяв грати в гурті «Танок на майдані Конґо». Якось у ветеранів Київського «Динамо» не вистачало гравця, і мене покликали пограти за них. Тому обидві мрії здійснилися», – розповів Фозі.
Зустріч завершилася автограф-сесією та подарунками для найактивніших учасників. Фоззі підкорив аудиторію щирістю, гумором і життєвими історіями, залишивши яскраві враження.
Нагадаємо, у Переяславі з’явився клуб документального кіно. Розпочали зі стрічки «Bellingcat» Правда в світі постправди». Більше – за посиланням.