Редакційна політика онлайн медіа Proslav

Для чого Proslav

Онлайн медіа Proslav висвітлює події у Переяславі, Бориспільському районі, лівобережжі Київщини та Україні. Інформаційна діяльність видання спрямована на пошук, обробку, створення та поширення виключно правдивих матеріалів, які хвилюють українців. Це особливо важливо під час повномасштабного вторгнення росії.

Про що Proslav

На сторінках сайту proslav.info представлено різноманітні матеріали, які турбують суспільство сьогодні: війна, економіка, освіта, здоров’я тощо. Це як ексклюзивні авторські публікації, так й рерайти з інших ЗМІ, у яких висвітлюються актуальні питання.

За час роботи, колектив медіа Proslav відзняв відеосюжети з деокупованих територій Київщини, розмови з людьми, що постраждали від російської агресії, розповіді ВПО та військових тощо. 

Окрім цього, журналісти видання беруть коментарі у представників місцевого самоврядування для отримання офіційних відповідей на болючі запитання мешканців.

Ми приділяємо увагу протидії дезінформації. Для цього на сайті було створено відповідний розділ, який на постійній основі наповнюється матеріалами, у яких розвінчуються ворожі наративи, схеми шахрайства та фейки.

Об’єктивність та репутаційність Proslav

Регіональне видання Proslav надає читачам лише об’єктивну, перевірену та актуальну інформацію про події. З початку свого заснування, 30 листопада 2020 року, саме ці складові було закладено до ДНК команди.

Журналісти медіа Proslav:

  • звертають увагу на етику та мораль під час висвітлення подій; 
  • не намагаються створити гарячий інформаційний привід тільки задля великої кількості переглядів; 
  • перевіряють походження інформації й у випадку конфліктної ситуації надають можливість висловитися усім учасникам.

Головними принципами нашої роботи є: дотримання журналістських стандартів та репутаційна відповідальність кожного автора.

Якщо інформацію було отримано з інших ЗМІ, то у матеріалах обов’язково вказується джерело з прямим активним гіперпосиланням.