Вихованці та викладачі Переяславської музичної школи імені Павла Сениці завітали з концертною програмою до Бориспільської дитячої музичної школи імені Лариси Остапенко. Під час зустрічі вони розповіли про свій мистецький заклад, продемонстрували вміння й поділилися досвідом, повідомляє Proslav.

11 квітня актова зала Бориспільської музичної школи була наповнена слухачами – учні та педагоги зібралися на концерт гостей із Переяслава. На початку заходу директор Переяславської музичної школи Вадим Ноздровський ознайомив присутніх з історією закладу, який минулого року відзначив 70-річний ювілей.
Цікаво, що музичні школи Переяслава і Борисполя – майже ровесниці: бориспільська прийняла перших учнів 64 роки тому, а переяславська минулого року відзначила 70-ліття. Як і в Переяславі, вона є єдиним у місті закладом, де діти можуть здобути професійну музичну освіту. Філії школи працюють у селах Глибоке, Рогозів, Кучаків та Іванків Бориспільської громади. Загалом у Бориспільській музичній школі навчаються більше 500 учнів, з якими працюють понад 50 педагогів.
Директорка закладу Надія Ганудельова розповіла, що музична школа має шість відділів: фортепіанний, естрадного мистецтва та сольного співу, народних інструментів, духових та ударних інструментів, струнних інструментів і музично-теоретичних дисциплін.
Очільниця школи підкреслила, що попри виклики воєнного часу заклад зумів адаптуватися до нових умов: проводяться онлайн-конкурси, дистанційні заняття, але живе спілкування та концерти залишаються справжнім святом:
– Концерт, який подарували нам переяславські колеги, став для нас ковтком свіжого повітря. Ми періодично приймаємо гостей з музичних коледжів та вишів із виступами й майстер-класами, але візит від іншої музичної школи – вперше за моєї пам’яті. Вважаю, що така традиція надзвичайно цінна: ми обмінюємося досвідом, вчимося один в одного, налагоджуємо дружні зв’язки.
Під час концерту юні переяславські музиканти виконали твори Йоганна Штрауса, Анхеля Вілолдо, Йоганна Бургмюллера, Фредді Меркюрі, Астора П’яццоли, а також обробки українських народних пісень та естрадні композиції з репертуару Джамали і MamaRika. Виступи юних артистів щоразу супроводжувалися щирими оплесками глядачів.
У програмі концерту взяли участь:
- Андрій Юрченко – Анхель Вілолдо «Аргентинське танго» (клас викладача Павелко Нелі Анатоліївни, концертмейстер Чернова Наталія Іванівна);
- Дует Тимофій Бабков і Наталія Іванівна Чернова – Йоганн Штраус «Полька»;
- Дует Євген Ліходєєв і Марія Богданова – Тетяна Бондаренко «Маленькі варіації на тему української народної пісні» (клас викладача Нестерук Ольги Іллівни, концертмейстер Поночевна Олена Володимирівна);
- Дует Артем Логвинюк і Леонтія Захарчук – MamaRika «Лелека» (клас викладача Іфтоді Ганни Миколаївни);
- Артем Задоненко – Фредді Меркюрі «Богемська рапсодія» (клас викладача Євсевського Володимира Вікторовича);
- Анастасія Тонконог – «Злива» (музика Джамали) (клас викладача Ноздровської Юлії Володимирівни);
- Рада Черкасова (клас викладача Сахно Лариси Павлівни).
Кульмінацією концерту став виступ дуету викладачів Вадима Ноздровського (кларнет) та Юрія Дебеляка (баян), які віртуозно виконали композицію Астора П’яццоли «Oblivion», зірвавши овації залу.
На завершення директорка Бориспільської музичної школи пообіцяла, що вже цієї весни їхні вихованці дадуть концерт у Переяславі у відповідь на цю яскраву мистецьку подію. З нетерпінням чекатимемо на нову зустріч!
Нагадаємо, Chico & Qatoshi дали два аншлагові концерти у Переяславі та зібрали кошти на автівки для ЗСУ.