У четвер, 15 лютого, на території Переяславської експлуатаційної дільниці Міжрегіонального офісу захисних масивів дніпровських водосховищ відбулася перевірка гідротехнічних споруд масиву, технічний стан автотранспортної техніки та плавзасобів на предмет їх готовності щодо проходження весняної повені в захисному масиві «захист запливи річок Трубіж та Карань». Про це Proslav повідомив начальник відділу з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення Переяславської міської ради Віктор Жарко.
В перевірці взяли участь представники Міжрегіонального офісу захисних масивів дніпровських водосховищ: заступник начальника – Василь Калінін, начальник відділу з управління інфраструктурою – Анатолій Лимаренко, провідний інженер з охорони праці – Сергій Міснякін, завідувач вимірювальної електротехнічної лабораторії – Олександр Пінчук. Також до перевірки залучали представників органу місцевого самоврядування – начальника відділу з питань НС ЦЗН, оборонно-мобілізаційної роботи та взаємодії з правоохоронними органами – Віктора Жарка та провідного інспектора ВОПР Бориспільського РУ ГУ ДСНС України в Київській області – Андрія Андрущенка.
Інформував про стан справ на об’єктах, що перевірялися начальник експлуатаційної дільниці – Віктор Мисник.
Комісія перевірила технічний стан автотранспортної техніки та плавзасобів, які задіяні в обслуговуванні гідротехнічних споруд захисного масиву, провела обстеження гідротехнічних споруд масиву на предмет їх готовності до пропуску весняного паводку. Окремо перевірили роботу насосно-силового, вантажно-підіймального обладнання та запірної арматури Трубізької насосної станції.
Комісія прийшла до висновку, що гідротехнічні споруди та обладнання захисного масиву знаходяться в справному стані. Члени комісії відзначили фахову роботу працівників Переяславської експлуатаційної дільниці.
Станом на час перевірки відмітка рівня води в Канівському водосховищі відповідала проектній. Рівень води у Канівському водосховищі регулює Державна міжвідомча комісія.
На день перевірки на насосній станції працює один насосний агрегат цілодобово та другий агрегат за потреби, що дозволяє утримувати рівень води в руслах річок.
Повінь проходить в контрольованому режимі та не несе загрози з підтоплення навколишнім територіям.
Нагадаємо, раніше начальник відділу з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення Переяславської міськради Віктор Жарко пояснив, чому у громаді змінився сигнал тривоги. Відповідь – за посиланням.