Переяславські легкоатлети зайняли призові місця та покращили особисті рекорди на змаганнях Чемпіонату України

Легкоатлети з Переяслава зайняли призові місця та покращили особисті рекорди на змаганнях Чемпіонату України серед дорослих та молоді. Про це повідомили на фейсбук-сторінці спортивної школи, інформує Proslav.

Три дні поспіль на львівському стадіоні «Скіф» відбувалися змагання з легкої атлетики. Під час них не лише розігрувалася першість, а й ліцензії на Олімпійські ігри 2024 року. Останні відбудуться у Парижі з 26 липня по 11 серпня.

Усього на змаганнях Чемпіонату України з легкої атлетики взяли участь 491 спортсмен з 23 областей та міста Києва.

Вихованці Переяславської ДЮСШ поповнили скарбничку досягнень. Серед молоді:

Серед дорослих:

Переяславські легкоатлети вибороли призові нагороди та покращили особисті рекорди на змаганнях Чемпіонату України

Заключним, найцікавішим і переможним видом програми став естафетний біг 4х100м (40,73) серед чоловіків у складі Владислава Ємця, Дмитра Янчика, Олександра Сосновенка та Іллі Попова. У підсумку, атлети вибороли золоті нагороди.

«Поїздка на змагання відбулася за підтримки відділу з питань фізичної культури, молоді, спорту та охорони здоров’я Виконавчого комітету Переяславської міської ради. Вітаємо переможців та призерів змагань. Дякуємо ЗСУ за можливість тренуватись та змагатись!» – резюмують у дописі ДЮСШ.

Водночас переяславські спортсмени вибороли команду першість на турнірі з армрестлінгу «Кубок Ізмана» на пам’ять загиблого воїна в російсько-українській війні.