Протягом останніх кількох тижнів Університет Григорія Сковороди в Переяславі не перестає дивувати місто цікавими зустрічами та натхненними приїздами. Приміром у придешній вівторок, 11 квітня 2023 року о 15:00 в 114 аудиторії (Центр інноваційного навчання та трансферу технологій «Innovation Training & Tech Transfer Center») відбудеться «Розмова з Богданом Логвиненком» – засновником та автором проєкту «Ukraїner», відомим блогером, журналістом, письменником, публіцистом та мандрівником.
Як зазначають на сайті закладу, у свої 34 роки Логвиненко встиг попрацювати головним редактором власного видання, арт-директором, піарником, телеведучим, літературним критиком, концертним менеджером, підприємцем, повчитись на хіміка в Києво-Могилянській академії, заявити про себе як блогер та активіст, написати кілька книжок, заснувати власну агенцію, організувати декілька фестивалів, пожити аскетичним життям у селищі під Києвом, проїхати автостопом майже всі області України, переїхати до Польщі, а через деякий час – до Малайзії, вивчити кілька мов, стати гідом та побачити близько 60 країн світу. Часом усі ці ролі йому вдавалось успішно поєднувати, а рухатись далі спонукало бажання відкривати щось нове або ж створювати те, чого йому особисто бракує.
Переяславці чули про його проєкт «Ukraїner» – інтелектуальний продукт, що досліджує маленькі міста та села, які він та його команда хоче показати з несподіваного ракурсу. Цим команда прагне залучити туристичний потік до незвіданої України. «Ukraїner» розповідає про людей, мистецтво та бізнес Україні і світові. Серед інших у доробку проєкту є відео про Переяслав та затоплені села.
Анонсується, що з Ловиненком говоритимуть про філософію життя та подорожей, незвідані місця України та світу, а також секрети успіху та лайфхаки які допомагають йому втілювати українські мрії. Пропонують готувати багато питань й бути готовими до діалогу, який організовує Відділ інформаційних технологій та зв’язків з громадськістю та Наукове товариство університету в рамках проєкту «Платформа можливостей».
Зазначимо, що у 2023 році проведення цього проєкту є можливим ще й завдяки програмі «Мріємо та діємо», що впроваджується за фінансової підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) та виконується IREX.